ZÁPAS
13.02.17 | kvalifik. | Riccardo Maiga | Johannes Haerteis | 7-5, 3-6, 6-4 | Switzerland F2 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Riccardo Maiga vs. Johannes Haerteis - Vzájemné zápasy
13.02.17 | kvalifik. | Riccardo Maiga | Johannes Haerteis | 7-5, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Switzerland F2 | koberec |
Riccardo Maiga form & Johannes Haerteis form
Riccardo Maiga - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 1-3, - Riccardo Maiga - skreč | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 0-6, 0-2, - Riccardo Maiga - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Jakub Paul | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.07.20 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 7-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. George Loffhagen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Benjamin Pietri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Michal Mikula | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Julien Cagnina | 6-3, 4-0, Julien Cagnina - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Omar El-Moslemany | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Chien-Hsun Lo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Omar Elkadi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Frederico Gil | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Alexis Canter | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Emmanuel Luria | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Takuto Niki | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Alessandro Bega | 4-6, 0-4, - Riccardo Maiga - skreč | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Daniel Dudockin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Johannes Haerteis - poslední zápasy
M15 Forbach - koberec | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 1-2, - Johannes Haerteis - skreč | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Charles Broom | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Nicola Kuhn | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Luca Hesselmann | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 4-1, Mats Rosenkranz - skreč | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Joao Domingues | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tomas Pinho | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vaasa - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Iiro Vasa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Sachko | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sanxenxo - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Robert Strombachs | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Grigory Kuklin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.04.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - koberec | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Aleksandr Bulitski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu |