ZÁPAS
04.08.17 | 2. kolo | Ricardo Ojeda Lara | Tommy Robredo | 4-6, 6-1, 6-4 | Liberec Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ricardo Ojeda Lara | Tommy Robredo | |
1. podání % | 53/92 (58%) | 47/88 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/53 (60%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/39 (56%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 3/15 (20%) |
Vyhrané body z returnu | 38/88 (43%) | 38/92 (41%) |
Vyhrané body celkem | 92/180 (51%) | 88/180 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Tommy Robredo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ricardo Ojeda Lara | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Tommy Robredo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ricardo Ojeda Lara | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ricardo Ojeda Lara vs. Tommy Robredo - Vzájemné zápasy
14.05.18 | 1. kolo | Tommy Robredo | Ricardo Ojeda Lara | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Lisbon Challenger | antuka |
04.08.17 | 2. kolo | Ricardo Ojeda Lara | Tommy Robredo | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | Liberec Challenger | antuka |
Ricardo Ojeda Lara form & Tommy Robredo form
Ricardo Ojeda Lara - poslední zápasy
M15 Sintra - tvrdý | ||||
10.09.20 2. kolo | vs. Joao Monteiro | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Valentin Royer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Timo Legout | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Louis Dussin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
01.03.20 finále | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.20 semifinále | vs. Tiago Cacao | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.20 čtvrtfinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
27.02.20 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Joao Monteiro | 7-63, 3-3, Joao Monteiro - skreč | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Pedro Cachin | 6-76, 1-4, - Ricardo Ojeda Lara - skreč | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Jonathan Eysseric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Gerard Granollers | 7-611, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15+H Bressuire - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Aaron Cohen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
01.12.19 semifinále | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.19 čtvrtfinále | vs. Marvin Netuschil | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. David Vega Hernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Alessandro Ceppellini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.11.19 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
10.11.19 finále | vs. Javier Marti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.19 semifinále | vs. Johan Nikles | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.19 čtvrtfinále | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Tommy Robredo - poslední zápasy
Barcelona - antuka | ||||
18.04.22 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
09.03.22 2. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.22 1. kolo | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
Barcelona - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
02.03.21 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Gran Canaria - antuka | ||||
24.02.21 2. kolo | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya 2 - antuka | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
31.01.21 semifinále | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.01.21 čtvrtfinále | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.01.21 2. kolo | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Marbella Challenger - antuka | ||||
26.10.20 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - skreč | detail zápasu | |
Alicante Challenger - antuka | ||||
13.10.20 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.09.20 2. kolo kval. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Biella Challenger - antuka | ||||
28.09.20 1. kolo | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.09.20 1. kolo kval. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
Prague II - antuka | ||||
22.08.20 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stockholm - tvrdý I. | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Barcelona Challenger - antuka | ||||
03.10.19 3. kolo | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu |