ZÁPAS
05.11.18 | 1. kolo | Riaan Du Toit | Sheil Kotecha | 6-1, 6-2 | Mozambique F1 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Riaan Du Toit | Sheil Kotecha | |
1. podání % | 25/44 (57%) | 35/48 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/25 (80%) | 16/35 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/48 (56%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkem | 58/92 (63%) | 34/92 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Riaan Du Toit | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Riaan Du Toit | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
4-0 | Sheil Kotecha | |
5-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Riaan Du Toit | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Riaan Du Toit | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Riaan Du Toit | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
4-1 | Sheil Kotecha | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
4-2 | Sheil Kotecha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Riaan Du Toit | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Kanada
15.04.94, 29 Let
15.04.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Keňa
28.03.00, 24 Let
28.03.00, 24 Let
Riaan Du Toit vs. Sheil Kotecha - Vzájemné zápasy
05.11.18 | 1. kolo | Riaan Du Toit | Sheil Kotecha | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Mozambique F1 | tvrdý |
Riaan Du Toit form & Sheil Kotecha form
Riaan Du Toit - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Jean-Christian Morandais | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Gianluca Mondini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Victor Alves | 6-2, 6-74, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Matteo Arnaldi | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Len Schouten | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Romay | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Wojciech Marek | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Blake Ellis | 4-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Henrique Rocha | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tiago Rodrigo Fernandes | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Credit Chaiyarin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Aydan Gomez Osorio | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-0, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Fletcher Scott | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmel Rivera Granja | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Jesus Maleno Rosario | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Justin Roberts | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
28.06.19 čtvrtfinále | vs. Lucas Catarina | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Joshua Paris | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Pierre Malan | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Harare - tvrdý | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Hillel Rousseau | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Christiaan Worst | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Gerhardt Marius Becker | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Sheil Kotecha - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detail zápasu |