Austrália
14.11.98, 25 Let
19 175 $
14.11.98, 25 Let
19 175 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Jesse Delaney vs. Rhett Purcell - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Jesse Delaney form & Rhett Purcell form
Jesse Delaney - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Makoto Ochi | 7-63, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Naoki Tajima | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kody Pearson | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Jake Delaney | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Issei Okamura | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Chase Ferguson | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Stefan Bianchet | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Kokoro Isomura | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Kody Pearson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Jesper De Jong | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-0, 2-0, Mikalai Haliak - skreč | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-0, 3-0, Thomas Yaka Kofi Setodji - skreč | detail zápasu | |
M15 Papamoa - tvrdý | ||||
19.12.23 2. kolo | vs. Matthew Dellavedova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Timothy Gray | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Wellington - tvrdý | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Zachary Adam-Gedge | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-1, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 7-65, 6-76, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Pavle Marinkov | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Blake Bayldon | 6-75, 6-3, 10-5 | detail zápasu |
Rhett Purcell - poslední zápasy
M25 Geelong - tráva | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-710, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
06.03.20 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.20 1. kolo | vs. Benard Bruno Nkomba | 2-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Mayer | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Te - tvrdý | ||||
02.01.20 2. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.19 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 0-6, 2-3, - Rhett Purcell - skreč | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Blake Mott | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
14.09.19 | vs. David Agung Susanto | 3-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Baotou Challenger - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
24.08.19 semifinále | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.08.19 čtvrtfinále | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 4-3, Sho Shimabukuro - skreč | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ruan Roelofse | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Pak Long Yeung | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Muhammad Althaf Dhaifullah | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
01.08.19 2. kolo | vs. Yuta Shimizu | 1-6, 6-70 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Taipei - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Yan Bai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 2-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Fajing Sun | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
03.07.19 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Shi Hong Zeng | 6-2, 4-1, Shi Hong Zeng - skreč | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Chukang Wang | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu |