ZÁPAS
28.07.19 | finále | Renta Tokuda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 3-6, 6-0 | M25 Taipei | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Renta Tokuda | Tsung-Hua Yang | |
1. podání % | 44/75 (59%) | 34/67 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/44 (66%) | 20/34 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/31 (52%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 32/67 (48%) | 30/75 (40%) |
Vyhrané body celkem | 77/142 (54%) | 65/142 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 4 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Renta Tokuda vs. Tsung-Hua Yang - Vzájemné zápasy
29.01.20 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | M25 Nonthaburi | tvrdý |
28.07.19 | finále | Renta Tokuda | Tsung-Hua Yang | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | M25 Taipei | tvrdý |
01.05.18 | 1. kolo | Tsung-Hua Yang | Renta Tokuda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Seoul Challenger | tvrdý |
Renta Tokuda form & Tsung-Hua Yang form
Renta Tokuda - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Yi Zhou | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Duckhee Lee | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ray Ho | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokkaichi Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Michael Mmoh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Yunseong Chung | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Michael Shaw | 3-6, - Renta Tokuda - skreč | detail zápasu | |
M25 Astana - tvrdý | ||||
06.08.23 finále | vs. Yusuke Takahashi | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.23 semifinále | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Robin Bertrand | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Jose Statham | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
26.07.23 2. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Digvijaypratap Singh | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 1-6, - Renta Tokuda - skreč | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Changwon - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Yunseong Chung | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Busan Challenger - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Jake Delaney | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Chak Lam Coleman Wong | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kashiwa - tvrdý | ||||
08.04.23 semifinále | vs. Jea Moon Lee | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.04.23 čtvrtfinále | vs. Rimpei Kawakami | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
06.04.23 2. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Tsung-Hua Yang - poslední zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Fletcher Scott | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Yuta Kikuchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Benjamin Sigouin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rancho - tvrdý | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Joe Tyler | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Almaty 2 - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty 1 - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Orlando Challenger - tvrdý | ||||
14.11.20 1. kolo kval. | vs. Zachary Svajda | 6-72, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
07.11.20 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.11.20 čtvrtfinále | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
29.10.20 2. kolo | vs. Jesper De Jong | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
06.10.20 1. kolo | vs. Holger Rune | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Frances Tiafoe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bengalaru Challenger - tvrdý | ||||
10.02.20 1. kolo | vs. Matthew Ebden | 0-6, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
08.02.20 semifinále | vs. Sebastian Fanselow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.20 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Renta Tokuda | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo | vs. Ze Zhang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kobe Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
30.10.19 2. kolo | vs. Frederico Ferreira Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.10.19 1. kolo | vs. Jiaqi Duan | 6-3, 6-1 | detail zápasu |