ZÁPAS
05.11.19 | kvalifik. | Remy Bertola | Filip Duda | 7-65, 7-5 | M15 Prague | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Remy Bertola | Filip Duda | |
1. podání % | 42/75 (56%) | 50/87 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/42 (79%) | 33/50 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/33 (52%) | 18/37 (49%) |
Vyhrané break-bally | 3/10 (30%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 36/87 (41%) | 25/75 (33%) |
Vyhrané body celkem | 86/162 (53%) | 76/162 (47%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 6 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Remy Bertola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Filip Duda | |
0-0 | ||
Remy Bertola | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
2-2 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Remy Bertola | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Filip Duda | |
0-0 | ||
Remy Bertola | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, A-40[BP] | ||
Remy Bertola | 5-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
6-5 | Filip Duda | |
0-0 | ||
Remy Bertola | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Remy Bertola | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Filip Duda | |
0-0, 15-15 | ||
Remy Bertola | 1-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-2 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
Remy Bertola | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Remy Bertola | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Remy Bertola | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Filip Duda | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Remy Bertola | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-5 | Filip Duda | |
0-0 | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Remy Bertola vs. Filip Duda - Vzájemné zápasy
05.11.19 | kvalifik. | Remy Bertola | Filip Duda | 7-65, 7-5 | detail zápasu | M15 Prague | tvrdý I. |
Remy Bertola form & Filip Duda form
Remy Bertola - poslední zápasy
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mats Moraing | 6-4, Mats Moraing - skreč | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Filip Duda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonasz Dziopak | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |