Austrália
15.09.99, 24 Let
15.09.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Adam Bronka vs. Remy Bertola - Vzájemné zápasy
04.03.19 | 1. kolo kval. | Remy Bertola | Adam Bronka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Adam Bronka form & Remy Bertola form
Adam Bronka - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
26.07.22 kvalifik. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Bytom - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detail zápasu |
Remy Bertola - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Maxime Janvier | 6-1, 6-77, 6-76 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Loann Massard | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Mae Malige | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 4-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Florent Bax | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. George Houghton | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
09.12.23 semifinále | vs. Jules Marie | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
26.11.23 semifinále | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Karl Friberg | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Sander Jong | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-71, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 5-7, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
22.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Cachin | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 5-7, 7-5, 3-6 | detail zápasu |