Izrael
28.03.03, 21 Let
28.03.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
07.11.89, 34 Let
07.11.89, 34 Let
Raz Katz vs. Ran Derei - Vzájemné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Raz Katz | Ran Derei | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Israel F1 | tvrdý |
Raz Katz form & Ran Derei form
Raz Katz - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. David Quayle | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Liusso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Mantoni | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 kvalifik. | vs. Yoav Levy | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 13-11 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
27.06.23 kvalifik. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ori Baron | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Goor Adiv | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Max Benaim | 7-65, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ushakov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 0-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-76, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu |
Ran Derei - poslední zápasy
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ziv Moravia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Las - tvrdý | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F11 - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Kirac Bekisoglu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Mendes | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Sela | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
20.01.18 | vs. Kay Bartmann | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
14.01.18 | vs. Shubham Aggarwal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Uri Vodavoz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Thomas Colautti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Yam Bruhin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F32 - tvrdý | ||||
25.09.17 | vs. Ivan Derrick | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
18.09.17 | vs. Maximilian Wild | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F30 - tvrdý | ||||
11.09.17 | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Edan Bakshi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Vadym Zrazhevskyy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yannai Barkai | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Hassan Saadi | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Daniel Entelis | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Yam Ziv | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
08.05.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Tamir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Eduardo Cohen | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
24.04.17 2. kolo kval. | vs. Ram Kapach | 2-6, 2-6 | detail zápasu |