ZÁPAS
06.10.18 | 1. kolo kval. | Rayne Roselt | Tom Abelevich | 7-66, 6-2 | Israel F13 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
JAR
03.04.96, 28 Let
03.04.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
08.02.99, 25 Let
08.02.99, 25 Let
Rayne Roselt vs. Tom Abelevich - Vzájemné zápasy
06.10.18 | 1. kolo kval. | Rayne Roselt | Tom Abelevich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | Israel F13 | tvrdý |
Rayne Roselt form & Tom Abelevich form
Rayne Roselt - poslední zápasy
M15 Maputo - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo kval. | vs. S.prithvi Sekhar | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Maputo - tvrdý | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Louis Pretorius | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
23.09.19 kvalifik. | vs. Dylan Salton | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Neo Makhakhe | 7-69, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Jordan Parker | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Yaseen Ibrahim | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Yannick Schramm | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Mozambique F2 - tvrdý | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Jeremy Sonkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Bruno Figueiredo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Badru Rosa | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Mozambique F1 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Emmanuel Luria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Gilad Tamar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Saar Rogovski | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Adam Levi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Zimbabwe F3 - tvrdý | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Tomas Perez Bacigalupo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Isaac Stoute | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Prashant Sawant | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Jannik Sinner | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Jeremy Sonkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
27.01.18 | vs. Mitchell Thomas Mcdaniels | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F5 - antuka | ||||
20.01.18 | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
14.01.18 | vs. Ricardo David Mayagoitia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ruben Fortuin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Coutinho | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Tom Abelevich - poslední zápasy
M15 Raanana - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Pundel | 4-6, 1-5, - Tom Abelevich - skreč | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Alex Knaff | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Matteo Meneghetti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Amit Vales | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ariel Bouskila | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ori Baron | 7-66, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Shay Bar Menahem | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Dan Benchimol | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Alon Elia | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Itamar Tapiro | 7-5, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Yoav Moskovitz | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Simeunovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Muhammad Ragy | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Sasnouski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Rayne Roselt | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Michael Kricheli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Yuriy Kovalenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Motvey Radionov | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu |