ZÁPAS
20.08.19 | kvalifik. | Ran Amar | Dor Wertheimer | 6-4, 3-6, 12-10 | M15 Kiryat | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ran Amar | Dor Wertheimer | |
1. podání % | 39/72 (54%) | 50/96 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/39 (77%) | 34/50 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/33 (39%) | 22/46 (48%) |
Vyhrané break-bally | 2/12 (17%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 40/96 (42%) | 29/72 (40%) |
Vyhrané body celkem | 83/168 (49%) | 85/168 (51%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ran Amar | 0-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Dor Wertheimer | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Ran Amar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Dor Wertheimer | |
0-0 | ||
Ran Amar | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
3-3 | Dor Wertheimer | |
0-0 | ||
Ran Amar | 4-3 | |
0-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Dor Wertheimer | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Dor Wertheimer | |
0-0, A-40[BP], 40-40, 0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ran Amar | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-A | ||
Ran Amar | 1-2 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
2-2 | Dor Wertheimer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ran Amar | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Dor Wertheimer | |
Ran Amar | 2-5 | |
0-0, 15-0 | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Dor Wertheimer | |
0-0, 30-40, A-40[BP], 6-8, 6-9, 7-9, 9-9, 10-10, 11-10 | ||
12-10 |
Izrael
05.05.99, 24 Let
05.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
16.03.84, 40 Let
16.03.84, 40 Let
Ran Amar vs. Dor Wertheimer - Vzájemné zápasy
26.08.19 | kvalifik. | Ran Amar | Dor Wertheimer | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | M15 Kiryat | tvrdý |
20.08.19 | kvalifik. | Ran Amar | Dor Wertheimer | 6-4, 3-6, 12-10 | detail zápasu | M15 Kiryat | tvrdý |
03.06.18 | 2. kolo kval. | Dor Wertheimer | Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Israel F8 | tvrdý |
Ran Amar form & Dor Wertheimer form
Ran Amar - poslední zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tom Abelevich | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 6-4, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Vasilios Caripi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
26.05.22 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
25.05.22 1. kolo | vs. Aaron Addison | 6-73, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Lior Goldenberg | 7-5, 3-1, Lior Goldenberg - skreč | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 6-4, 6-74, 16-14 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Amit Vales | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Christophe Clement | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
01.07.20 1. kolo | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Ioannis Brokakis | 1-6, 5-6, - Ran Amar - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Marius Ruzgas | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.12.19 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, Alexandros Skorilas - skreč | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Gianmarco Amatiste | 0-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Delf Gohlke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 2-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu |
Dor Wertheimer - poslední zápasy
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ofek Shimanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Alec Beckley | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Toby D. Boyer | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Yair Sarouk | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Ran Amar | 4-6, 6-3, 10-12 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Itay Shpindler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Earle | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Noah Berry | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Shahar Elbaz | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Courtney John Lock | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 7-5, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Yaron Guberman | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
South Africa - tvrdý | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Michael-John Every | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.18 kvalifik. | vs. Jesse Flores | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Victor Putter | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Joshua Luck | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Guy Michelevitz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Yannai Barkai | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
25.06.18 kvalifik. | vs. Nevo Gabriely | 4-6, 1-6 | detail zápasu |