ZÁPAS
25.03.18 | 2. kolo kval. | Ramazan Nureev | Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | Egypt F11 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
12.02.93, 31 Let
12.02.93, 31 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ramazan Nureev vs. Fermin Tenti - Vzájemné zápasy
25.03.18 | 2. kolo kval. | Ramazan Nureev | Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Egypt F11 | tvrdý |
Ramazan Nureev form & Fermin Tenti form
Ramazan Nureev - poslední zápasy
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Mikhail Elgin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Germany F10 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 7-61, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
France F15 - antuka | ||||
22.07.18 kvalifik. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Yahor Yatsyk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
China F11 - tvrdý | ||||
14.07.18 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.18 1. kolo kval. | vs. Chuanqi Su | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Ajeet Rai | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. San Wong | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-4, 2-6, 1-5, - Ramazan Nureev - skreč | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Javier Araya | 6-74, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nazar Achour | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Kazakhstan F5 - antuka | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Vazha Shubladze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Temirlan Nauruzov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F12 - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Siphosothando Montsi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F11 - tvrdý | ||||
26.03.18 kvalifik. | vs. Michel Vernier | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Marco Corino | 6-2, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
Egypt F10 - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Hady Habib | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Milos Sekulic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Federico Lucini | 7-65, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
Kazakhstan F2 - tvrdý I. | ||||
18.02.18 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Kazakhstan F1 - tvrdý I. | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Matvey Khomentovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Vietnam F1 - tvrdý | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Michael Commings | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Malaysia F3 - tvrdý | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. John Lamble | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Fermin Tenti - poslední zápasy
M15 Bragado - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 3-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
16.03.24 čtvrtfinále | vs. Nikos Lehmann | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Juan Estevez | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo David Ramirez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Franco Ribero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tobia Grandinetti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Valentin Basel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Matulovich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 4-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Daniel Berdecio Flores | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Valentin Basel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Leonardo Aboian | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 7-5 | detail zápasu |