Raheel Manji/Kelsey Stevenson vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev 04.03.2020

Raheel Manji/Kelsey Stevenson vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev 04.03.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

04.03.20čtvrtfináleRaheel Manji/Kelsey Stevenson Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - nenastoupil(a/i) Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

- nenastoupil(a/i)

Raheel Manji
Kanada
26.05.97, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rusko
10.01.92, 28 Let







Alexander Igoshin
Kelsey Stevenson
Kanada
29.05.90, 29 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Rusko
08.04.97, 23 Let




Evgeny Tyurnev
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Raheel Manji/Kelsey Stevenson vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - Vzájemné zápasy

04.03.20čtvrtfináleRaheel Manji/Kelsey StevensonAlexander Igoshin/Evgeny Tyurnev Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - nenastoupil(a/i) detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Raheel Manji/Kelsey Stevenson - poslední zápasy

India M15 Kolkata - antuka
12.03.20
čtvrtfinále
vs. Aryan Goveas/Dhruv Sunish6-3, 7-5 výhradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Chandril Sood/Lakshit Sood6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
06.03.20
semifinále
vs. Oleg Khotkov/Vladimir Uzhylovsky6-75, 3-6 prohradetail zápasu
04.03.20
čtvrtfinále
vs. Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev/Evgeny Tyurnev - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Issei Okamura/Seita Watanabe7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
25.02.20
1. kolo
vs. Simon Anthony Ivanov/Simon Yitbarek4-6, 7-5, 5-10 prohradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
22.02.20
finále
vs. Stijn Pel/Robin Stanek6-75, 6-3, 8-10 prohradetail zápasu
21.02.20
semifinále
vs. Simon Anthony Ivanov/Simon Yitbarek6-3, 6-2 výhradetail zápasu
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Yan Bondarevskiy/Oleksii Krutykh5-7, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Piotr Galus/Hanyi Liu7-64, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
11.02.20
1. kolo
vs. Niklas Schell/Paul Woerner5-7, 1-6 prohradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
11.11.19
čtvrtfinále
vs. Hamid Reza Nadaf/Bruno Nhavene6-2, 6-4 výhradetail zápasu
11.11.19
semifinále
vs. Jossefa Elias/Lefa Ashley Sibanda6-0, 6-3 výhradetail zápasu
11.11.19
finále
vs. Vasilios Caripi/Vaughn Hunter6-4, 7-5 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Mozambique M15 Maputo - tvrdý
04.11.19
1. kolo
vs. S D Prajwal Dev/Rishi Reddy6-74, 4-6 prohradetail zápasu

Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
čtvrtfinále
vs. Raheel Manji/Kelsey Stevenson- Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Makary Adamek/Davud Amirov6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
28.02.20
semifinále
vs. Ryan Nijboer/Glenn Smits- Alexander Igoshin/Evgeny Tyurnev - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
26.02.20
čtvrtfinále
vs. Shalva Dzhanashia/Yurii Dzhavakian Shalva Dzhanashia/Yurii Dzhavakian - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Stevan Popovic/Daiki Yoshimura6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Timur Khabibulin/Yaraslav Shyla6-73, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
18.02.20
1. kolo
vs. Savriyan Danilov/Egor Noskin6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Kazakhstan M25 Aktobe - tvrdý I.
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Riccardo Balzerani/Francesco Forti6-74, 6-2, 4-10 prohradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Federico Arnaboldi/Emiliano Maggioli6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
01.02.20
finále
vs. Oleg Khotkov/Hanyi Liu6-2, 6-2 výhradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Yurii Dzhavakian/Gunjan Jadhav6-1, 6-2 výhradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Mohab Hamed/Dennis Uspensky Mohab Hamed/Dennis Uspensky - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Stefano Baldoni/Gianmarco Ferrari6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Russia M15 Kazan - tvrdý I.
25.01.20
finále
vs. Sergey Fomin/Djurabeck Karimov7-66, 6-4 výhradetail zápasu
24.01.20
semifinále
vs. Vladimir Ivanov/Yan Sabanin7-5, 6-3 výhradetail zápasu
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Oleksii Krutykh/Kristian Lozan5-7, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Alexandr Binda/Danil Spasibo7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael M15 Akko - tvrdý
10.06.19
1. kolo
vs. Andrea Picchione/Horst Rieder6-2, 6-75, 6-10 prohradetail zápasu
Bulgaria M15 Plovdiv - antuka
03.06.19
1. kolo
vs. Bogdan Bobrov/Shalva Dzhanashia6-4, 6-4 výhradetail zápasu
03.06.19
čtvrtfinále
vs. Gabriel Donev/Plamen Milushev5-1, Gabriel Donev/Plamen Milushev - skrečvýhradetail zápasu
03.06.19
semifinále
vs. Samuil Konov/Aleksandar Temov6-3, 6-1 výhradetail zápasu
03.06.19
finále
vs. Alexander Donski/Simon Anthony Ivanov6-1, 6-79, 10-5 výhradetail zápasu
Hungary M25 Gyula - antuka
27.05.19
1. kolo
vs. Markus Eriksson/Jonathan Mridha6-3, 7-63 výhradetail zápasu
27.05.19
čtvrtfinále
vs. Alessandro Coppini/Vladyslav Orlov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
27.05.19
finále
vs. Gabor Borsos/Fabian Marozsan6-77, 6-2, 10-12 prohradetail zápasu
27.05.19
semifinále
vs. Peter Balla/Gergely Madarasz6-3, 3-6, 10-3 výhradetail zápasu
Russia M25 Kazan - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo
vs. Savriyan Danilov/Egor Noskin5-7, 6-4, 3-10 prohradetail zápasu
Qatar Qatar F4 - tvrdý
03.12.18
čtvrtfinále
vs. Guy Den Heijer/Sidane Pontjodikromo6-3, 6-3 výhradetail zápasu
03.12.18
semifinále
vs. Adelchi Virgili/Mubarak Shannan Zayid6-4, 6-4 výhradetail zápasu
03.12.18
finále
vs. Goncalo Oliveira/Bernardo Saraiva7-612, 6-3 výhradetail zápasu
<