ZÁPAS
19.08.19 | 1. kolo kval. | Radu Mihai Papoe | Alexandru Ionel Stroe | 6-1, 6-1 | M15 Curtea | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
18.02.98, 26 Let
18.02.98, 26 Let
Radu Mihai Papoe vs. Alexandru Ionel Stroe - Vzájemné zápasy
19.08.19 | 1. kolo kval. | Radu Mihai Papoe | Alexandru Ionel Stroe | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Curtea | antuka |
Radu Mihai Papoe form & Alexandru Ionel Stroe form
Radu Mihai Papoe - poslední zápasy
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Tristan Mccormick | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Ozan Baris | 1-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Columbus - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Preston Stearns | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Connor Bruce | 6-73, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
08.10.23 finále | vs. Liam Draxl | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Perry Gregg | 6-1, 7-68 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Angel Diaz Jalil | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Aman Sharma | 3-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Jack Anthrop | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Quinn Vandecasteele | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.08.23 finále | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Petr Nesterov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Calin Teodor Stirbu | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Vatteroni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
05.08.23 semifinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. William Jucha | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Luca Preda | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Matei Todoran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
24.06.23 finále | vs. Chris Rodesch | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu |
Alexandru Ionel Stroe - poslední zápasy
M15 Burgas - antuka | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Louis Allen | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Marko Pavlovic (1999) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F36 - antuka | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Shao-Fan Liu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Mats Hermans | 1-6, 7-611, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Dacian Simion | Dacian Simion - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Vlad-Andreeas Dumitrescu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F9 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Eugen Durnescu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 1-3, - Alexandru Ionel Stroe - skreč | detail zápasu | |
Turkey F13 - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Tomas Charlos | 0-6, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
04.03.18 | vs. Frane Nincevic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F48 - antuka | ||||
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F47 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Serbia F2 - antuka | ||||
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Matej Sabanov | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Sreten Spasic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Serbia F1 - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F7 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Andi Jianu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Romania F5 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Gabriel Tumasonis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F5 - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. David Damian Brna | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F3 - antuka | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Balazs Farkas (HUN) | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.17 kvalifik. | vs. Milos Nikolic | 1-6, 1-6 | detail zápasu |