Španielsko
02.04.97, 27 Let
10 914 $
02.04.97, 27 Let
10 914 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
07.09.00, 23 Let
07.09.00, 23 Let
Quim Sorni Chavarria vs. Marc Guardeno - Vzájemné zápasy
02.05.16 | Quim Sorni Chavarria | Marc Guardeno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Spain F12 | antuka |
Quim Sorni Chavarria form & Marc Guardeno form
Quim Sorni Chavarria - poslední zápasy
Spain F29 - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.18 1. kolo | vs. Marc Giner | 6-1, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.18 kvalifik. | vs. Nikita Tatyanin | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
22.08.18 2. kolo | vs. Diego Hidalgo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
20.08.18 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F21 - antuka | ||||
29.07.18 2. kolo kval. | vs. Amadeo Blasco Hervas | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Antonio Amurrio Fradejas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Morocco F2 - antuka | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Mauricio Echazu | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Bartosz Wojnar | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Anas Chakrouni | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Morocco F1 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Lamine Ouahab | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F18 - antuka | ||||
08.07.18 kvalifik. | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - antuka | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Edris Fetisleam | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Ruben Konings | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-610, 7-55 | detail zápasu | |
Tunisia F31 - antuka | ||||
19.10.17 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.17 1. kolo | vs. Boris Fassbender | 6-3, Boris Fassbender - skreč | detail zápasu | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Jordan Chiu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.17 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
12.10.17 čtvrtfinále | vs. Daniel Gimeno-Traver | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.17 2. kolo | vs. Germain Gigounon | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Marc Guardeno - poslední zápasy
M15 La - antuka | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Daniel Ivanov | 7-5, 6-73, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 2-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Marlon Sudzum | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Nicolas Demeroutis | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Louis Cabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Koksijde - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Cheraag Bajwa | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Portugal F17 - tvrdý | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Fabio Coelho | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Marcelo Moraes | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Osni Nery Junior | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Maximilian Sprenger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F15 - tvrdý | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Kento Yamada | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
17.03.18 | vs. Xavier Vicent Navarro | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F2 - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Matteo Curci | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 | vs. Marco Di Prima | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F32 - antuka | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Alejandro Alaix | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
02.05.16 | vs. Quim Sorni Chavarria | 0-6, 0-6 | detail zápasu |