ZÁPAS
09.02.20 | 1. kolo kval. | Pol Amoros Ramos | Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-2 | M15 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
24.02.98, 26 Let
24.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
27.04.97, 27 Let
26 639 $
27.04.97, 27 Let
26 639 $
Pol Amoros Ramos vs. Gabriel Roveri Sidney - Vzájemné zápasy
23.08.21 | kvalifik. | Pol Amoros Ramos | Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M25 Santander | antuka |
09.02.20 | 1. kolo kval. | Pol Amoros Ramos | Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Palmanova | antuka |
Pol Amoros Ramos form & Gabriel Roveri Sidney form
Pol Amoros Ramos - poslední zápasy
M25 Reus - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | - | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 7-5, 3-6, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Lucas Bouquet | 3-6, 7-67, 8-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maximo Nagele | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Seb Sander | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Ku Keon Kang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Seokhyeon Chu | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Joris Moret | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jared Thompkins | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.22 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
23.06.22 2. kolo | vs. Robin Bertrand | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Vivien Versier | 2-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.22 kvalifik. | vs. Miguel Fernando Pereira | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nico Hornitschek | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.22 kvalifik. | vs. Nil Boixader Roca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Maximilian Wuelfing | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Yeray Andres Pastor | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 5-6, - Pol Amoros Ramos - skreč | detail zápasu |
Gabriel Roveri Sidney - poslední zápasy
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
02.04.24 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Emilio Gomez | 6-5, Emilio Gomez - skreč | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - skreč | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Mogi - antuka | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | detail zápasu |