ZÁPAS
28.02.17 | 1. kolo | Pirmin Haenle | Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | India F3 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Pirmin Haenle | Mateusz Terczynski | |
1. podání % | 32/62 (52%) | 42/70 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/32 (66%) | 24/42 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/30 (47%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 38/70 (54%) | 27/62 (44%) |
Vyhrané body celkem | 73/132 (55%) | 59/132 (45%) |
Dvojchyby | 8 | 4 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.03.96, 28 Let
21 841 $
02.03.96, 28 Let
21 841 $
Pirmin Haenle vs. Mateusz Terczynski - Vzájemné zápasy
28.02.17 | 1. kolo | Pirmin Haenle | Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | India F3 | tvrdý |
Pirmin Haenle form & Mateusz Terczynski form
Pirmin Haenle - poslední zápasy
Indonesia F5 - tvrdý | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
Indonesia F4 - tvrdý | ||||
30.03.17 2. kolo | vs. Brydan Klein | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.03.17 1. kolo | vs. Ruikai Wang | 6-2, 6-74, 7-62 | detail zápasu | |
India F6 - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Tejas Chaukulkar | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
India F5 - tvrdý | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Prajnesh Gunneswaran | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Chattisgarh) - tvrdý | ||||
09.03.17 čtvrtfinále | vs. Prajnesh Gunneswaran | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.17 2. kolo | vs. Suraj R Prabodh | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
07.03.17 1. kolo | vs. Anirudh Chandrasekar | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
India F3 - tvrdý | ||||
01.03.17 2. kolo | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.17 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
India F2 - tvrdý | ||||
22.02.17 2. kolo | vs. Haadin Bava | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.02.17 1. kolo | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
India F1 - tvrdý | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Luke Oakley | 6-77, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
30.01.17 2. kolo kval. | vs. Emile Hudd | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
France F3 - koberec | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Clement Geens | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Sebastien Mentha | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Jerome Inzerillo | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
16.01.17 2. kolo kval. | vs. Tim Van Der Horst | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.01.17 kvalifik. | vs. Jannis Kahlke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Alexander Kuerschner | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Jan Choinski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bangkok Challenger - tvrdý | ||||
01.01.17 2. kolo kval. | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.12.16 1. kolo kval. | vs. Germain Gigounon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
27.12.16 1. kolo | vs. Ti Chen | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.12.16 2. kolo kval. | vs. Palaphoom Kovapitukted | 1-6, 6-2, 3-0, Palaphoom Kovapitukted - skreč | detail zápasu | |
26.12.16 kvalifik. | vs. Jae Hwan Kim | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
19.12.16 kvalifik. | vs. Jea Moon Lee | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
19.12.16 2. kolo kval. | vs. Alex Solanki | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
USA F40 - tvrdý I. | ||||
07.12.16 1. kolo | vs. Gonzales Austin | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Mateusz Terczynski - poslední zápasy
M15 Koszalin - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Mikolaj Lis | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
31.08.23 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 2-6, 7-67, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 4-6, 7-62, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Mikolaj Migdalski | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Filip Kana | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Stephanos Schinas | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Gula | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Timothy Phung | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Trent Bryde | 6-74, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-1, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Gabriel Matuszewski | 6-74, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.22 kvalifik. | vs. Adam Jones | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Michal Novansky | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Leo Borg | 3-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Jan Satral | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Little | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Tom Clavel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Prague - tvrdý I. | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Jakub Kroslak | 2-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu |