ZÁPAS
18.07.17 | 1. kolo | Piotr Matuszewski | Roman Boychuk | 7-5, 5-7, 6-2 | Poland F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Piotr Matuszewski | Roman Boychuk | |
1. podání % | 50/94 (53%) | 69/98 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/50 (68%) | 46/69 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 27/44 (61%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 43/98 (44%) | 33/94 (35%) |
Vyhrané body celkem | 104/192 (54%) | 88/192 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
05.01.96, 28 Let
05.01.96, 28 Let
Piotr Matuszewski vs. Roman Boychuk - Vzájemné zápasy
18.07.17 | 1. kolo | Piotr Matuszewski | Roman Boychuk | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Poland F6 | antuka |
Piotr Matuszewski form & Roman Boychuk form
Piotr Matuszewski - poslední zápasy
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Giles Hussey | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Zhe Li | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-65, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
01.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Ferri | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Split - antuka | ||||
18.04.23 kvalifik. | vs. Maj Premzl | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Mirza Basic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Coquimbo 2 - antuka | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rio De - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
26.08.22 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 5-7, 0-1, - Piotr Matuszewski - skreč | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
23.08.22 1. kolo | vs. Filip Kolasinski | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Forli 3 - tvrdý I. | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Savriyan Danilov | 2-4, - Piotr Matuszewski - skreč | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Simon Sedliak | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
02.08.21 kvalifik. | vs. Dawid Taczala | 1-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Favero | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Most - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Hasan Ibrahim | 6-2, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 6-4, 1-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.04.21 kvalifik. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Simon Yitbarek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 6-73, 3-6 | detail zápasu |
Roman Boychuk - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
02.09.21 2. kolo | vs. Julius Tverijonas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.21 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.21 kvalifik. | vs. Vasil Yehorov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Toderascu | 6-0, 5-1, Adrian Toderascu - skreč | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Keenan Mayo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Olexiy Kolisnyk | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Ivan Davydov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Ivan Sergeyev | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. David Volfson | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 kvalifik. | vs. Tim Handel | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Michael Walser | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Zdenek Derkas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. George Botezan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Igor Sao Thiago | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Issam Haitham Taweel | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Tomas Liska | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
20.11.18 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
14.11.18 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu |