ZÁPAS
04.09.19 | 1. kolo | Piotr Grynkowski | Sergey Bolotov | 7-5, 6-1 | M15 Sajur | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Piotr Grynkowski | Sergey Bolotov | |
1. podání % | 37/61 (61%) | 34/74 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/37 (81%) | 22/34 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/24 (38%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 37/74 (50%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkem | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esa | 2 | 5 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Piotr Grynkowski | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sergey Bolotov | |
0-0 | ||
Piotr Grynkowski | 1-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Piotr Grynkowski | 2-2 | |
0-0, 0-15 | ||
2-3 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Piotr Grynkowski | 2-4 | |
0-0 | ||
3-4 | Sergey Bolotov | |
Piotr Grynkowski | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Sergey Bolotov | |
0-0 | ||
Piotr Grynkowski | 5-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
6-5 | Sergey Bolotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
7-5 |
2 | ||
Piotr Grynkowski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Sergey Bolotov | |
0-0 | ||
Piotr Grynkowski | 1-1 | |
2-1 | Sergey Bolotov | |
Piotr Grynkowski | 3-1 | |
4-1 | Sergey Bolotov | |
Piotr Grynkowski | 5-1 | |
6-1 |
Poľsko
12.06.92, 31 Let
14 410 $
12.06.92, 31 Let
14 410 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
14.05.99, 24 Let
14.05.99, 24 Let
Piotr Grynkowski vs. Sergey Bolotov - Vzájemné zápasy
04.09.19 | 1. kolo | Piotr Grynkowski | Sergey Bolotov | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M15 Sajur | tvrdý |
Piotr Grynkowski form & Sergey Bolotov form
Piotr Grynkowski - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.23 kvalifik. | vs. Piotr Siekanowicz | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Siim Troost | 7-61, 7-66 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Jan Facek | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Petr Nouza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Kacper Szymkowiak | 6-2, 2-0, Kacper Szymkowiak - skreč | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
06.01.22 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.01.22 1. kolo | vs. Preston Brown | 5-7, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Lodz - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Pawel Juszczak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.21 1. kolo kval. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Pavel Verbin | 3-6, 0-2, - Piotr Grynkowski - skreč | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Christian Sigsgaard | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. David Chelidze | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.04.21 kvalifik. | vs. Andrea Gola | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Adham Hesham Gabr | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Edward Hubner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Tomas Balazi | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu |
Sergey Bolotov - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Nikita Volonski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 5-7, 3-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Omar Fields | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Amirhosein Kepadkho | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Sviatoslav Lutkovskii | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Dylan Salton | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 kvalifik. | vs. Timur Khabibulin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Abdulhamid Mubarak | 4-6, 7-65, 9-11 | detail zápasu | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Yunseok Jang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Valentin Vacherot | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Stepin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.20 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.20 1. kolo | vs. Alexander Zhurbin | 6-73, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-2, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 0-4, - Sergey Bolotov - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.19 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-5, 7-65 | detail zápasu |