Pietro Marino vs. Sabit Suntic 08.03.2020

Pietro Marino vs. Sabit Suntic 08.03.2020 - M15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

08.03.201. kolo kval.Pietro Marino Sabit Suntic 6-3, 7-5 Greece M15 Heraklion tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Pietro Marino
Taliansko








Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
17.11.00, 19 Let







Sabit Suntic
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Pietro Marino vs. Sabit Suntic - Vzájemné zápasy

08.03.201. kolo kval.Pietro MarinoSabit Suntic6-3, 7-5 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Pietro Marino - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
11.03.20
1. kolo
vs. Lenny Hampel3-6, 7-5, 3-6 prohradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Buvaysar Gadamauri5-7, 7-65, 12-10 výhradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Aleksei Khomich6-0, 6-1 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Sabit Suntic6-3, 7-5 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
03.03.20
kvalifik.
vs. Buvaysar Gadamauri4-6, 0-6 prohradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Ioannis Stamoulos6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Victoras Zervoudakis6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Maxim Krapivin6-1, 2-6, 9-11 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. Yash Chaurasia7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Quin Verstegen4-6, 6-77 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Alberto Bronzetti3-6, 4-6 prohradetail zápasu
22.09.19
1. kolo kval.
vs. Boruch Skierkier7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Francesco Liucci3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Tunisia M15 Tabarka - antuka
08.09.19
1. kolo kval.
vs. Floris Podzimek6-0, 6-1 výhradetail zápasu
08.09.19
2. kolo kval.
vs. Thomas Yaka Kofi Setodji2-6, 6-75 prohradetail zápasu
Tunisia M25 La - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Guilherme Clezar1-6, 3-6 prohradetail zápasu
02.09.19
kvalifik.
vs. Skander Ben Abdallah6-1, 6-2 výhradetail zápasu
01.09.19
2. kolo kval.
vs. Floris Podzimek6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Italy M15 Santa - antuka
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Andrea Borroni6-3, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu

Sabit Suntic - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Pietro Marino3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Matteo Lugari4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
16.12.19
1. kolo kval.
vs. Daniil Gusev4-6, 6-4, 7-10 prohradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
10.12.19
kvalifik.
vs. Marc Dijkhuizen2-6, 4-6 prohradetail zápasu
09.12.19
2. kolo kval.
vs. Marlon Vankan6-2, 3-0, Marlon Vankan - skrečvýhradetail zápasu
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Elesey Avtamonov6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
11.11.19
2. kolo kval.
vs. Manfred Fellin2-6, 3-6 prohradetail zápasu
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Ege Ersoy6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey M15 Antalya - antuka
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Luca Gelhardt2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
01.10.19
kvalifik.
vs. Alexis Boureau6-3, 2-6, 8-10 prohradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Luka Ilic6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Lebanon M25 Jounieh - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis5-7, 6-4, 1-6 prohradetail zápasu
24.09.19
kvalifik.
vs. Vladimir Filip6-73, 4-6 prohradetail zápasu
23.09.19
2. kolo kval.
vs. Photos Photiades (2003)4-6, 6-4, 10-3 výhradetail zápasu
Serbia M15 Zlatibor - antuka
18.09.19
1. kolo
vs. Stefan Popovic6-76, 2-6 prohradetail zápasu
17.09.19
kvalifik.
vs. Mihailo Radosavljevic4-6, 2-6 prohradetail zápasu
16.09.19
2. kolo kval.
vs. Adam Kovac6-3, 6-3 výhradetail zápasu
15.09.19
1. kolo kval.
vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic6-4, 3-1, Gaspar Zimbrek-Turkovic - skrečvýhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
13.08.19
kvalifik.
vs. Amaury Delmas0-6, 1-3, - Sabit Suntic - skrečprohradetail zápasu
12.08.19
1. kolo kval.
vs. Stevan Popovic6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
06.08.19
kvalifik.
vs. Tomas Liska5-7, 1-6 prohradetail zápasu
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Dusan Obradovic1-6, 7-65, 10-8 výhradetail zápasu
Serbia M15 Novi - antuka
30.07.19
kvalifik.
vs. Aziz Kijametovic2-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.07.19
1. kolo kval.
vs. Nemanja Subanovic6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Germany M15 Marburg - antuka
08.07.19
1. kolo kval.
vs. Marco Neubau4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Serbia M15 Belgrade - antuka
03.07.19
1. kolo
vs. Alexandar Lazarov1-6, 5-7 prohradetail zápasu
02.07.19
kvalifik.
vs. Andras Necz2-6, 7-5, 10-4 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Alexey Dubinin7-5, 6-0 výhradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M25 Kiseljak - antuka
28.05.19
1. kolo
vs. Nicolo Turchetti1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Bosnia and Herzeg. M15 Brcko - antuka
21.05.19
kvalifik.
vs. Dusan Rajic2-6, - Sabit Suntic - skrečprohradetail zápasu
<