ZÁPAS
20.05.19 | 1. kolo kval. | Pierre Faivre | Obrad Markovski | 6-4, 6-1 | M15 Brcko | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
01.11.00, 23 Let
10 396 $
01.11.00, 23 Let
10 396 $
Pierre Faivre vs. Obrad Markovski - Vzájemné zápasy
20.05.19 | 1. kolo kval. | Pierre Faivre | Obrad Markovski | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Brcko | antuka |
Pierre Faivre form & Obrad Markovski form
Pierre Faivre - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.03.22 kvalifik. | vs. Julien Dando | 2-6, 7-62, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Hugo Pierre | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Tom Schonenberg | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Adrien Gobat | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Pierre Antoine Tailleu | 0-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.21 1. kolo | vs. Dan Added | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.21 kvalifik. | vs. Fabian Fallert | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
15.03.21 kvalifik. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.02.21 kvalifik. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.21 čtvrtfinále | vs. Tom Kocevar-Desman | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.21 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 5-7, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
02.02.21 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.09.20 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 6-1, 10-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Louis Tessa | 7-64, 3-6, 15-13 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Quentin Halys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Quentin Robert (1994) | 5-7, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Thomas Laurent | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 6-3, 6-5 | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Dominik Boehler | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Obrad Markovski - poslední zápasy
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Matthew Segura | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 1-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 2-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-69, 6-0 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 1-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Pisaric | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Lazar Vojinovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
22.05.23 kvalifik. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Jiri Krouzek | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 0-1, - Obrad Markovski - skreč | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Lazar Danic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Jerko Brkic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Wien | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Ivan La Cava | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Marcel Zielinski | 0-6, 1-6 | detail zápasu |