ZÁPAS
11.03.18 | 1. kolo kval. | Philipp Klimov | Roman Blokhin | 6-2, 6-1 | Russia F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
11.03.99, 25 Let
11.03.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
16.03.99, 25 Let
16.03.99, 25 Let
Philipp Klimov vs. Roman Blokhin - Vzájemné zápasy
11.03.18 | 1. kolo kval. | Philipp Klimov | Roman Blokhin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Russia F3 | tvrdý I. |
Philipp Klimov form & Roman Blokhin form
Philipp Klimov - poslední zápasy
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Roman Blokhin - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Alexander Jhun | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 kvalifik. | vs. Artsiom Cherkasau | 7-5, 3-6, 4-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Mohammed Abdulla | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Jan Godfrey Seno | 7-64, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
12.11.19 2. kolo | vs. Shuichi Sekiguchi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.11.19 1. kolo | vs. Lakshit Sood | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Chuev | 2-4, - Roman Blokhin - skreč | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Saida'Lo Saidkarimov | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Maxim Krapivin | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Samandar Azamatov | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Aly Shokeir | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Crespi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Belal Abou Taleb | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ust - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Artsiom Cherkasau | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Minsk - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikita Starkou | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Blanco Damea | 6-4, 0-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Chukang Wang | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
07.07.19 1. kolo kval. | vs. Yiteng Li | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kunshan - tvrdý | ||||
02.07.19 kvalifik. | vs. Yuanfeng Li | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.06.19 1. kolo kval. | vs. Guan Kai Wang | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Riccardo Perin | 4-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
06.05.19 kvalifik. | vs. Elyes Marouani | 3-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.19 kvalifik. | vs. Simonas Zukauskas | 6-4, 6-1 | detail zápasu |