ZÁPAS
04.11.18 | kvalifik. | Philipp Klimov | Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | Estonia F3 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
11.03.99, 25 Let
11.03.99, 25 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Philipp Klimov vs. Luigi Sorrentino - Vzájemné zápasy
04.11.18 | kvalifik. | Philipp Klimov | Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Estonia F3 | tvrdý I. |
Philipp Klimov form & Luigi Sorrentino form
Philipp Klimov - poslední zápasy
M25 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Shymkent - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sardor Pulatov | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
12.03.19 kvalifik. | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Kenneth Raisma | 6-4, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Vasilenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Aktobe - tvrdý I. | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kaarst - koberec | ||||
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.19 kvalifik. | vs. Yan Sabanin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
12.11.18 1. kolo | vs. Christopher Heyman | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 6-0, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Leevi Saatela | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Vladyslav Manafov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.11.18 kvalifik. | vs. Luigi Sorrentino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. David Quayle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Alexander Boborykin | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Vladislav Dubinsky | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Mark Bogdanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 1-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Andrey Vorobyev | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Igor Shrolik | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Luigi Sorrentino - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Sander Jong | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Elmer Moller | 7-63, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
31.08.23 čtvrtfinále | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
30.08.23 2. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caslano - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Mika Brunold | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
05.08.23 čtvrtfinále | vs. Maxence Rivet | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.08.23 2. kolo | vs. Massimo Giunta | 1-0, Massimo Giunta - skreč | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Oskar Jansson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Gubbio - antuka | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 2-0, Franco Roncadelli - skreč | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Marco De Rossi | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Biella - antuka | ||||
06.07.23 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 7-63, 6-4 | detail zápasu |