ZÁPAS
03.03.18 | 1. kolo kval. | Philipp Dittmer | Richard Thongoana | 6-3, 6-4 | Egypt F8 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
11.03.91, 33 Let
11.03.91, 33 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
20.07.99, 24 Let
20.07.99, 24 Let
Philipp Dittmer vs. Richard Thongoana - Vzájemné zápasy
03.03.18 | 1. kolo kval. | Philipp Dittmer | Richard Thongoana | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Egypt F8 | tvrdý |
Philipp Dittmer form & Richard Thongoana form
Philipp Dittmer - poslední zápasy
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Volodymyr Zakharov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Karlo Kranic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Kancho Nedyalkov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 0-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. William Ma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Tomas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Hasan Ibrahim | 7-5, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Michael Cech | 5-7, 1-4, - Philipp Dittmer - skreč | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Cheruiyot | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.04.19 kvalifik. | vs. Adan Freire Da Silva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Blokhin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Ilia Tarsunov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
05.11.18 kvalifik. | vs. Boris Fassbender | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Edoardo Lamberti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Tunisia F35 - tvrdý | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Albert Roglan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Gabriele Maria Noce | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Amaury De Beer | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F34 - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Michael Geerts | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Edoardo Lamberti | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Yash Vardhan Singh | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Florentin Garstenauer | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.08.18 2. kolo kval. | vs. Felipe Derdoy | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Marco De Rosa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F2 - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ukraine F1 - antuka | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Daniil Strelchenko | 6-74, 5-7 | detail zápasu |
Richard Thongoana - poslední zápasy
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Jeremie Casabon | 7-64, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Rosensteel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Miles Jones | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Giovanni Calvano | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F35 - tvrdý I. | ||||
05.12.18 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.12.18 1. kolo | vs. Sebastian Arcila | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Andrew Cahn | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Zimbabwe F2 - tvrdý | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.18 1. kolo | vs. Takanyi Garanganga | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Lefa Ashley Sibanda | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.18 kvalifik. | vs. Christian Paul | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Zimbabwe F1 - tvrdý | ||||
30.05.18 2. kolo | vs. Jorge Blanco Guadalupe | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.05.18 1. kolo | vs. Connor Farren | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Uganda F1 - antuka | ||||
29.04.18 kvalifik. | vs. Ajeet Rai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Demark Schulze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Egypt F9 - tvrdý | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Philipp Dittmer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Egypt F7 - tvrdý | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Arturs Lazdins | 0-6, 2-6 | detail zápasu |