ZÁPAS
06.07.18 | čtvrtfinále | Philipp Davydenko | Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | Germany F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Philipp Davydenko | Vasile Antonescu | |
1. podání % | 39/47 (83%) | 25/42 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/39 (77%) | 15/25 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/8 (50%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/42 (50%) | 13/47 (28%) |
Vyhrané body celkem | 55/89 (62%) | 34/89 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Philipp Davydenko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Philipp Davydenko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Philipp Davydenko | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Vasile Antonescu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-3 | Vasile Antonescu | |
Philipp Davydenko | 5-3 | |
6-3 |
2 | ||
Philipp Davydenko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 40-30[BP] | ||
3-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
4-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-0 | Vasile Antonescu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Philipp Davydenko vs. Vasile Antonescu - Vzájemné zápasy
06.07.18 | čtvrtfinále | Philipp Davydenko | Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Germany F6 | antuka |
Philipp Davydenko form & Vasile Antonescu form
Philipp Davydenko - poslední zápasy
Prague Challenger - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
08.07.18 finále | vs. Louis Wessels | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.07.18 semifinále | vs. Peter Nagy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.18 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.18 čtvrtfinále | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Johann Willems | 4-0, Johann Willems - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.06.18 čtvrtfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.18 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
25.05.18 čtvrtfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Robin Stanek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 2-6, 2-3, - Philipp Davydenko - skreč | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Dan Dowson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
21.03.18 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.18 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.18 kvalifik. | vs. Maxime Niziolek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Petr Arkhipov | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
02.03.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 0-2, - Philipp Davydenko - skreč | detail zápasu | |
01.03.18 2. kolo | vs. Andrei Levine | Andrei Levine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Vasile Antonescu - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Alejandro Mateo Berge Nourescu | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ryuhei Azuma | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 2-6, 7-65, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Adrian Andreescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Calin Manda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Jakub Katuch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Cezar Cretu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Luca Staeheli | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Thorben Sannen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Luca Preda | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Mikhail Gorokhov | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Chekhov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Dario Huber | 4-6, 7-5, 3-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Manuel Plunger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Ruben Gospodjinacki | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Fabio Renato Schueler | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.12.22 2. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Ivan La Cava | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu |