ZÁPAS
25.05.15 | 2. kolo | Philipp Davydenko | Alexandr Chepelev | 6-0, 6-3 | Russia F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.05.96, 27 Let
28.05.96, 27 Let
Philipp Davydenko vs. Alexandr Chepelev - Vzájemné zápasy
25.05.15 | 2. kolo | Philipp Davydenko | Alexandr Chepelev | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Russia F1 | antuka |
Philipp Davydenko form & Alexandr Chepelev form
Philipp Davydenko - poslední zápasy
Prague Challenger - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Tak Khunn Wang | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F8 - antuka | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Lynn Max Kempen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Germany F6 - antuka | ||||
08.07.18 finále | vs. Louis Wessels | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
07.07.18 semifinále | vs. Peter Nagy | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.18 čtvrtfinále | vs. Vasile Antonescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.18 2. kolo | vs. Milan Welte | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.07.18 1. kolo | vs. Johann Willems | 4-0, Johann Willems - skreč | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.06.18 čtvrtfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.05.18 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.18 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Stepan Pecak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Patrick Mayer (GER) | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
25.05.18 čtvrtfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Robin Stanek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F7 - antuka | ||||
11.04.18 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 6-4, 2-6, 2-3, - Philipp Davydenko - skreč | detail zápasu | |
10.04.18 kvalifik. | vs. Dan Dowson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
France F6 - tvrdý I. | ||||
21.03.18 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.18 1. kolo | vs. Joffrey De Schepper | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.18 kvalifik. | vs. Maxime Niziolek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maikel Borg | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý I. | ||||
14.03.18 2. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.18 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý I. | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Petr Arkhipov | 6-73, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý I. | ||||
02.03.18 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 0-2, - Philipp Davydenko - skreč | detail zápasu | |
01.03.18 2. kolo | vs. Andrei Levine | Andrei Levine - nenastoupil(a/i) | detail zápasu |
Alexandr Chepelev - poslední zápasy
Russia F4 - antuka | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 4-6, 0-1, - Alexandr Chepelev - skreč | detail zápasu | |
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.18 kvalifik. | vs. Dmitry Myagkov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Shutov | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Alexey Baryshev | - Alexandr Chepelev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Egor Matvievici | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
21.03.18 1. kolo | vs. David Poljak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Yair Sarouk | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Ron Klain | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.18 1. kolo kval. | vs. Harrison Lombe | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Alexis Canter | 1-6, 0-4, - Alexandr Chepelev - skreč | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Christophe Nickels | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Filipp Smalyanyy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F28 - tvrdý | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Ritesh Dubey | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.08.15 kvalifik. | vs. Alexander Babanine | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo | vs. Gregoire Jacq | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
15.06.15 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Sergey Teteryukov | 6-75, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Russia F3 - antuka | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Russia F2 - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo | vs. Vladimir Karusevich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - antuka | ||||
25.05.15 2. kolo | vs. Philipp Davydenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo | vs. Yan Ermak | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Kazakhstan F4 - antuka | ||||
27.04.15 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Kazakhstan F3 - antuka | ||||
20.04.15 1. kolo | vs. Andrei Vasilevski | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belarus F4 - tvrdý I. | ||||
20.10.14 1. kolo kval. | vs. Vladimir Sosulnikov | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
20.10.14 kvalifik. | vs. Maksim Malyshev | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý I. | ||||
13.10.14 2. kolo | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.10.14 1. kolo | vs. Andrei Ciumac | 6-4, 6-4 | detail zápasu |