ZÁPAS
15.09.18 | 1. kolo kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Robert Damian Savin | 6-1, 6-0 | Sibiu Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Petru-Alexandru Luncanu | Robert Damian Savin | |
1. podání % | 15/34 (44%) | 21/37 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/15 (87%) | 11/21 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/19 (79%) | 3/16 (19%) |
Vyhrané body z returnu | 23/37 (62%) | 6/34 (18%) |
Vyhrané body celkem | 51/71 (72%) | 20/71 (28%) |
Dvojchyby | 0 | 0 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Robert Damian Savin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Robert Damian Savin | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Robert Damian Savin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Robert Damian Savin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Robert Damian Savin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Robert Damian Savin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Petru-Alexandru Luncanu | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
28.11.01, 22 Let
28.11.01, 22 Let
Petru-Alexandru Luncanu vs. Robert Damian Savin - Vzájemné zápasy
15.09.18 | 1. kolo kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Robert Damian Savin | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
Petru-Alexandru Luncanu form & Robert Damian Savin form
Petru-Alexandru Luncanu - poslední zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Robert Damian Savin - poslední zápasy
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Ivailo Dechev | 6-2, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Alexandru Vasile Manole | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Matej Sabanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Radu Mihai Papoe | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Romania F13 - antuka | ||||
12.09.18 1. kolo | vs. Alexandru Vasile Manole | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Ciprian Onufrei | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.18 kvalifik. | vs. Tiberiu Tudoran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F11 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Cosmin Ontica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F10 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Jacopo Calvani | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Romania F8 - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Tiberiu Tudoran | 7-5, 1-6, 6-0 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Angel Stefan Rascu | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Romania F1 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 3-6, 6-1, 0-6 | detail zápasu |