ZÁPAS
06.09.20 | 1. kolo kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | M15 Bucharest | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
29.03.01, 23 Let
29.03.01, 23 Let
Petru-Alexandru Luncanu vs. Dan Radu Munteanu - Vzájemné zápasy
06.09.20 | 1. kolo kval. | Petru-Alexandru Luncanu | Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Bucharest | antuka |
Petru-Alexandru Luncanu form & Dan Radu Munteanu form
Petru-Alexandru Luncanu - poslední zápasy
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
29.12.21 1. kolo | vs. Tibo Colson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
21.12.21 kvalifik. | vs. Sidane Pontjodikromo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Shahbaaz Khan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Rabee Sleem | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Hady Habib | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.21 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 2-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. George Lazarov | 6-1, 1-6, 7-63 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Mert Ramadan | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
17.08.21 kvalifik. | vs. Ilya Snitari | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Quentin Folliot | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 1-6, 6-2, 1-10 | detail zápasu | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Edris Fetisleam | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
09.09.20 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.20 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Max Westphal | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Koray Kirci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Osmancan Soyler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Furkan Karabulut | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Dan Radu Munteanu - poslední zápasy
M15 Curtea - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-74, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. William Jucha | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Keanu Elias Immler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicola Ion | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Mao Takada | 4-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 3-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.11.22 2. kolo kval. | vs. Joseph White | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Carel Pieter Wessel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Calin Manda | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Oliver Crawford | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 1-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vladimir Filip | 4-6, 2-6 | detail zápasu |