ZÁPAS
09.11.15 | čtvrtfinále | Petr Michnev | Vladimir Ivanov | 6-4, 6-2 | Estonia F4 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Petr Michnev | Vladimir Ivanov | |
1. podání % | 36/56 (64%) | 39/60 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/36 (75%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/20 (45%) | 10/21 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 31/60 (52%) | 20/56 (36%) |
Vyhrané body celkem | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 11 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Petr Michnev vs. Vladimir Ivanov - Vzájemné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Petr Michnev | Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M15 Milovice | tvrdý I. |
09.11.15 | čtvrtfinále | Petr Michnev | Vladimir Ivanov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Estonia F4 | tvrdý I. |
Petr Michnev form & Vladimir Ivanov form
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Vladimir Ivanov - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
05.03.22 | vs. Matthew Stubbings | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Remy Bertola | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 5-7, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Michal Mikula | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
27.09.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Guy Den Heijer | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
07.08.21 semifinále | vs. Mattias Siimar | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
06.08.21 čtvrtfinále | vs. Otto Virtanen | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.08.21 2. kolo | vs. Siim Troost | 4-6, 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.21 1. kolo | vs. Calin Manda | 6-74, 1-2, - Vladimir Ivanov - skreč | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
29.06.21 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.06.21 kvalifik. | vs. Raphael Collignon | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Alkmaar - antuka | ||||
21.06.21 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 5-7, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Alexander Erler | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Alafia Ayeni | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 0-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Svensson | 7-5, 1-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 7-61, 2-6 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
06.04.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 4-6 | detail zápasu |