Petr Michnev vs. Stamatis Kapiris 10.03.2020

Petr Michnev vs. Stamatis Kapiris 10.03.2020 - M15 Heraklion - porovnání

ZÁPAS

10.03.201. koloPetr Michnev Stamatis Kapiris 6-1, 6-3 Greece M15 Heraklion tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Petr MichnevStamatis Kapiris
1. podání %29/44 (66%)34/50 (68%)
Vyhrané body z 1.podání23/29 (79%)20/34 (59%)
Vyhrané body z 2.podání10/15 (67%)6/16 (38%)
Vyhrané break-bally4/7 (57%)0/1 (0%)
Vyhrané body z returnu24/50 (48%)11/44 (25%)
Vyhrané body celkem57/94 (61%)37/94 (39%)
Dvojchyby23
Esa11

STATISTIKY ZÁPASU

1
Petr Michnev Petr Michnev podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
1-0Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Petr Michnev Petr Michnev podáva2-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
3-0Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0
Petr Michnev Petr Michnev podáva3-1
4-1Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0, 15-0, 30-0
Petr Michnev Petr Michnev podáva5-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15
6-1
2
0-0Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Petr Michnev Petr Michnev podáva1-0
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
2-0Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0
3-1Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0, 0-15, 30-40, 40-40
Petr Michnev Petr Michnev podáva3-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40
4-2Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Petr Michnev Petr Michnev podáva4-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
5-3Stamatis Kapiris Stamatis Kapiris podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
6-3

Petr Michnev
Česká republika
03.08.89, 30 Let




841
17
91 509 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Grécko
02.06.99, 21 Let







Stamatis Kapiris
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Petr Michnev vs. Stamatis Kapiris - Vzájemné zápasy

10.03.201. koloPetr MichnevStamatis Kapiris6-1, 6-3 detail zápasuGreece M15 Heraklion tvrdý

Petr Michnev - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
12.03.20
2. kolo
vs. Vasil Kirkov3-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.03.20
1. kolo
vs. Stamatis Kapiris6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
28.02.20
čtvrtfinále
vs. Karlis Ozolins6-74, 6-73 prohradetail zápasu
27.02.20
2. kolo
vs. Jonas Trinker4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
26.02.20
1. kolo
vs. Filip Duda6-4, 6-3 výhradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Filip Duda7-5, 6-3 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Eric Talac6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Germany M15 Oberhaching - tvrdý I.
16.02.20
2. kolo kval.
vs. Liam Gavrielides6-75, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Daniil Tsebrenko6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
06.12.19
čtvrtfinále
vs. Calvin Hemery3-6, 6-75 prohradetail zápasu
05.12.19
2. kolo
vs. Gauthier Onclin6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.12.19
1. kolo
vs. Florian Lakat6-1, 6-72, 6-4 výhradetail zápasu
02.12.19
2. kolo kval.
vs. Daniil Zhibul6-1, 6-1 výhradetail zápasu
02.12.19
kvalifik.
vs. Philip Sikman6-3, 6-2 výhradetail zápasu
01.12.19
1. kolo kval.
vs. Oscar Galimardanov4-6, 7-63, 10-3 výhradetail zápasu
Tunisia M15 Monastir - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu6-1, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Jan Satral6-74, 2-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Vladimir Ivanov6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Yvo Panak6-3, 6-4 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Vitek Horak6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Prague - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Remy Bertola4-6, 3-6 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
01.11.19
čtvrtfinále
vs. Petr Nouza6-76, 5-7 prohradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Antonin Stepanek6-3, 3-6, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Vit Kopriva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
27.10.19
finále
vs. Andrew Paulson6-73, 1-6 prohradetail zápasu
26.10.19
semifinále
vs. Christian Samuelsson6-2, 7-63 výhradetail zápasu
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Adrian Bodmer6-3, 3-6, 7-65 výhradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Robin Stanek6-3, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.19
1. kolo
vs. Lucas Catarina6-1, 4-6, 6-3 výhradetail zápasu
22.10.19
kvalifik.
vs. Kristian Kubik6-2, 6-4 výhradetail zápasu

Stamatis Kapiris - poslední zápasy

Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.03.20
1. kolo
vs. Petr Michnev1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
03.03.20
1. kolo
vs. Neil Oberleitner3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Tom Kocevar-Desman1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
08.12.19
1. kolo kval.
vs. Mason Recci2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
24.11.19
1. kolo kval.
vs. Dimitrios Choumis3-6, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
18.11.19
2. kolo kval.
vs. Martin Dimitrov2-6, 6-2, 6-10 prohradetail zápasu
17.11.19
1. kolo kval.
vs. George Davies6-3, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
10.11.19
1. kolo kval.
vs. Niklas Rohrer2-6, 6-1, 12-14 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
28.05.19
1. kolo
vs. Aidan Mchugh1-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
14.05.19
1. kolo
vs. Peter Bothwell3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Greece M15 Heraklion - tvrdý
09.05.19
2. kolo
vs. Peter Bothwell2-6, 3-6 prohradetail zápasu
08.05.19
1. kolo
vs. Alexandros Roumpis7-65, 6-0 výhradetail zápasu
07.05.19
kvalifik.
vs. Jack Gibbens6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Greece Greece F7 - tvrdý
05.11.18
kvalifik.
vs. Stefan Palosi2-6, 3-6 prohradetail zápasu
04.11.18
2. kolo kval.
vs. Nikitas Niarchos6-2, 6-4 výhradetail zápasu
03.11.18
1. kolo kval.
vs. Matthew Hingley6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Greece Greece F6 - tvrdý
31.10.18
1. kolo
vs. Markos Kalovelonis3-6, 2-6 prohradetail zápasu
Lebanon Lebanon F2 - antuka
02.10.18
1. kolo
vs. Ronald Slobodchikov3-6, 2-6 prohradetail zápasu
01.10.18
kvalifik.
vs. Joe Cooper6-1, 6-1 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Vitalii Shcherba1-6, 6-4, 7-62 výhradetail zápasu
Lebanon Lebanon F1 - antuka
22.09.18
1. kolo kval.
vs. Sabit Suntic2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Serbia Serbia F4 - antuka
27.08.18
kvalifik.
vs. Aleksa Ciric2-6, 3-6 prohradetail zápasu
26.08.18
2. kolo kval.
vs. Shunsuke Wakita2-6, 6-4, 6-4 výhradetail zápasu
25.08.18
1. kolo kval.
vs. Danut Cuc6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Serbia Serbia F3 - antuka
19.08.18
2. kolo kval.
vs. Quentin Folliot0-6, 2-6 prohradetail zápasu
18.08.18
1. kolo kval.
vs. Nemanja Tosic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Serbia Serbia F2 - antuka
13.08.18
kvalifik.
vs. Besir Durguti3-6, 2-6 prohradetail zápasu
12.08.18
2. kolo kval.
vs. Pavle Daljev6-4, 2-6, 6-2 výhradetail zápasu
11.08.18
1. kolo kval.
vs. Marko Novak6-2, 6-4 výhradetail zápasu
Serbia Serbia F1 - antuka
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Stefan Skadarka0-6, 6-2, 3-6 prohradetail zápasu
<