Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
19.09.93, 30 Let
19.09.93, 30 Let
Petr Michnev vs. Philip Sikman - Vzájemné zápasy
02.12.19 | kvalifik. | Petr Michnev | Philip Sikman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Petr Michnev form & Philip Sikman form
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Philip Sikman - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Ahmed Adel Ibrahim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Sherif Makhlouf | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Adam Zuev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amin Oueslati | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-1, 6-77, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Petyr Kardzhiev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dean Thurner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Charles Force | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Kyler Jirasook | 3-6, 3-2, Kyler Jirasook - skreč | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Gianfranco Panta | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Miguel Fernando Pereira | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Mattia Rossi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Preston Brown | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Tristan Da Lio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Raffaele Giuliano | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Tunisia F43 - tvrdý | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 2-6, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
Tunisia F42 - tvrdý | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Austin Rapp | 1-6, 1-6 | detail zápasu |