ZÁPAS
04.08.16 | 2. kolo | Petr Michnev | Ivan Kosec | 6-4, 3-6, 6-3 | Slovakia F2 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Petr Michnev | Ivan Kosec | |
1. podání % | 50/91 (55%) | 61/108 (56%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/50 (74%) | 39/61 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/41 (49%) | 22/47 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 47/108 (44%) | 34/91 (37%) |
Vyhrané body celkem | 104/199 (52%) | 95/199 (48%) |
Dvojchyby | 4 | 6 |
Esa | 6 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
15.04.91, 33 Let
10 226 $
15.04.91, 33 Let
10 226 $
Petr Michnev vs. Ivan Kosec - Vzájemné zápasy
04.08.16 | 2. kolo | Petr Michnev | Ivan Kosec | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | Slovakia F2 | antuka |
Petr Michnev form & Ivan Kosec form
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Ivan Kosec - poslední zápasy
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-1, - Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Samo Polakovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gyula - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Tristan Meraut | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Mark Keki | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 6-2, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
Nanchang Challenger - antuka | ||||
22.04.19 kvalifik. | vs. Luca Margaroli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
30.10.18 kvalifik. | vs. Tomas Machac | 2-6, 1-2, - Ivan Kosec - skreč | detail zápasu | |
29.10.18 1. kolo kval. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Julian Ocleppo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.18 1. kolo | vs. Michal Konecny | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.18 kvalifik. | vs. Matej Cintl | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.18 1. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Pascal Brunner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Michal Selecky | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
27.07.18 čtvrtfinále | vs. Rio Noguchi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.18 2. kolo | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
25.07.18 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
23.07.18 kvalifik. | vs. Albert Sprlak Puk | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Filipp Kekercheni | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Slovakia F2 - antuka | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Gregoire Jacq | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.08.17 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Slovakia F1 - antuka | ||||
26.07.17 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Qatar F2 - tvrdý | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Sem Verbeek | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
Bahrain F1 - tvrdý | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F8 - tvrdý | ||||
08.03.17 1. kolo | vs. Lukas Ollert | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.03.17 kvalifik. | vs. Sherif Sabry | 6-2, 7-5 | detail zápasu |