ZÁPAS
16.03.15 | kvalifik. | Petr Michnev | Hugo Voljacques | 6-1, 6-3 | Tunisia F10 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Petr Michnev vs. Hugo Voljacques - Vzájemné zápasy
16.03.15 | kvalifik. | Petr Michnev | Hugo Voljacques | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Tunisia F10 | tvrdý |
Petr Michnev form & Hugo Voljacques form
Petr Michnev - poslední zápasy
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - skreč | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.06.21 kvalifik. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detail zápasu |
Hugo Voljacques - poslední zápasy
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 6-3, 4-2, Yann Marti - skreč | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
30.10.21 semifinále | vs. Dan Added | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.21 čtvrtfinále | vs. Martin Breysach | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.21 2. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Jing Long Weng | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Noe Villen | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. John Echeverria | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Clement Andrieu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Meerbusch - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Sebastian Prechtel | 6-75, 7-65, 4-10 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 4-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arthur Reymond | 6-71, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.21 kvalifik. | vs. Warren Sinius | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 7-614, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Louis Dussin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Alejandro Moro Canas | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Javier Montoya Rodriguez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.21 kvalifik. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Joao Antonio | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Louis Dussin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Quinta - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Tiago Torres | 3-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Eric Ahren Moonga | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Matt Kuhar | 2-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu |