ZÁPAS
20.11.17 | 1. kolo | Petr Arkhipov | Orlando Luz | 6-4, 6-4 | Brazil F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Petr Arkhipov | Orlando Luz | |
1. podání % | 34/62 (55%) | 31/60 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/34 (62%) | 23/31 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 9/29 (31%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 28/60 (47%) | 27/62 (44%) |
Vyhrané body celkem | 63/122 (52%) | 59/122 (48%) |
Dvojchyby | 1 | 9 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
12.12.94, 29 Let
12.12.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Petr Arkhipov vs. Orlando Luz - Vzájemné zápasy
20.11.17 | 1. kolo | Petr Arkhipov | Orlando Luz | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Brazil F3 | antuka |
Petr Arkhipov form & Orlando Luz form
Petr Arkhipov - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Pierre Delage | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 1-6, 0-1, -def. | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Guy Den Heijer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Gian Marco Ortenzi | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.18 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
24.10.18 1. kolo | vs. Maxime Mora | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.18 kvalifik. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 3-2, Francesco Liucci - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F36 - tvrdý | ||||
14.10.18 2. kolo kval. | vs. Loic Ratsaratany | 4-6, 0-2, - Petr Arkhipov - skreč | detail zápasu | |
Tunisia F33 - tvrdý | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F32 - tvrdý | ||||
21.09.18 čtvrtfinále | vs. Moez Echargui | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.09.18 2. kolo | vs. Mounir Ferchichi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
18.09.18 1. kolo | vs. Brian Bencic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Russia F8 - antuka | ||||
26.08.18 kvalifik. | vs. Andrey Uvarov | 3-6, 0-4, - Petr Arkhipov - skreč | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Maxim Geraskin | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Oleg Besednikov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Alexander Chepik | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Konstantin Kravchuk | 3-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Thibault Cancel | 6-3, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Luca Potenza | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Georgia F3 - antuka | ||||
24.07.18 kvalifik. | vs. Ivan Kalinin | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.18 2. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Georgia F2 - antuka | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Mykhailo Kvantaliani | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Dmitry Orlov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Maksim Tikhomirov | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Vadim Alekseenko | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Orlando Luz - poslední zápasy
Oeiras 3 - antuka | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Royer | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.04.24 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
02.04.24 1. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu |