ZÁPAS
28.11.18 | 1. kolo | Peter Torebko | Yvo Panak | 6-0, 6-4 | Czech Republic | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Torebko | Yvo Panak | |
1. podání % | 22/40 (55%) | 30/52 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/22 (77%) | 18/30 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/18 (78%) | 5/22 (23%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/52 (56%) | 9/40 (23%) |
Vyhrané body celkem | 60/92 (65%) | 32/92 (35%) |
Dvojchyby | 1 | 11 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yvo Panak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
2-1 | Yvo Panak | |
3-1 | Yvo Panak | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Torebko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Peter Torebko | 4-2 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Peter Torebko | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.08.95, 28 Let
10 765 $
21.08.95, 28 Let
10 765 $
Peter Torebko vs. Yvo Panak - Vzájemné zápasy
28.11.18 | 1. kolo | Peter Torebko | Yvo Panak | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Czech Republic | tvrdý I. |
Peter Torebko form & Yvo Panak form
Peter Torebko - poslední zápasy
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu |
Yvo Panak - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | detail zápasu |