ZÁPAS
28.10.18 | kvalifik. | Peter Torebko | Francesco Maestrelli | 6-1, 6-2 | Italy F34 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Torebko | Francesco Maestrelli | |
1. podání % | 33/57 (58%) | 24/47 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/33 (79%) | 14/24 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/24 (50%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 24/47 (51%) | 19/57 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/104 (60%) | 42/104 (40%) |
Dvojchyby | 6 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Torebko | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Peter Torebko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Peter Torebko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Torebko | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Peter Torebko | 0-0 | |
Peter Torebko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Torebko | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Peter Torebko | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Peter Torebko | 5-1 | |
5-2 | Francesco Maestrelli | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Torebko vs. Francesco Maestrelli - Vzájemné zápasy
28.10.18 | kvalifik. | Peter Torebko | Francesco Maestrelli | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Italy F34 | antuka |
Peter Torebko form & Francesco Maestrelli form
Peter Torebko - poslední zápasy
M25+H Lesa - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.21 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.08.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.20 1. kolo | vs. Daniil Glinka | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
25.08.20 1. kolo | vs. Inigo Cervantes | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.20 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-71, 6-74 | detail zápasu | |
21.08.20 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
20.08.20 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
17.08.20 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Julian Lenz | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Kevin Krawietz | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 6-4, 7-60 | detail zápasu | |
11.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.20 semifinále | vs. Peter Heller | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Petr Nouza | 6-1, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Delray Beach - tvrdý | ||||
15.02.20 1. kolo kval. | vs. Cameron Norrie | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.20 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-2, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.20 2. kolo | vs. Alen Avidzba | 5-7, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Justin Butsch | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
31.01.20 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Francesco Maestrelli - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Chun Hsin Tseng | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo | vs. Attila Boros | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Matteo Gigante | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Martin Damm | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Nottingham Challenger - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Calvin Hemery | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Ivan Liutarevich | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Petr Nouza | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Marius Copil | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Cachin | 3-6, 6-1, 7-67 | detail zápasu |