ZÁPAS
04.04.19 | 2. kolo | Peter Nagy | Walter Trusendi | 6-2, 6-0 | M25 Santa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Nagy | Walter Trusendi | |
1. podání % | 39/51 (76%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/39 (72%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/12 (58%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/43 (60%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkem | 61/94 (65%) | 33/94 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Peter Nagy | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Walter Trusendi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Nagy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Walter Trusendi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Nagy | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Walter Trusendi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Nagy | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Walter Trusendi | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Peter Nagy | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Walter Trusendi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Nagy | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Walter Trusendi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Peter Nagy | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Walter Trusendi | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Nagy vs. Walter Trusendi - Vzájemné zápasy
04.04.19 | 2. kolo | Peter Nagy | Walter Trusendi | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Santa | antuka |
Peter Nagy form & Walter Trusendi form
Peter Nagy - poslední zápasy
M25 Rovinj - antuka | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-1, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 0-2, - Peter Nagy - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 4-0, Marlon Vankan - skreč | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Peter Makk | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Walter Trusendi - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Piombino - tvrdý | ||||
30.08.19 čtvrtfinále | vs. Hugo Gaston | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. William Griffith | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.19 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 4-6, 7-64, 7-65 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
San Benedetto - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Andrea Basso | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.04.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 2-6, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.19 1. kolo | vs. Dennis Uspensky | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Tunisia F45 - tvrdý | ||||
21.12.18 čtvrtfinále | vs. Aziz Dougaz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.18 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.18 1. kolo | vs. Alexander Erler | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Tunisia F44 - tvrdý | ||||
12.12.18 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Italy F30 - antuka | ||||
06.10.18 čtvrtfinále | vs. Ivan Gakhov | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.18 semifinále | vs. Antonio Massara | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.18 2. kolo | vs. Georg Winkler | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
02.10.18 1. kolo | vs. Matthias Haim | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Italy F28 - antuka | ||||
20.09.18 čtvrtfinále | vs. Miljan Zekic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.18 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.18 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F27 - antuka | ||||
14.09.18 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.18 2. kolo | vs. Baptiste Crepatte | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.18 1. kolo | vs. Manfred Fellin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Italy F24 - antuka | ||||
23.08.18 čtvrtfinále | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 1-6 | detail zápasu |