ZÁPAS
06.07.18 | čtvrtfinále | Peter Nagy | Shalva Dzhanashia | 6-4, 6-1 | Germany F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Nagy | Shalva Dzhanashia | |
1. podání % | 34/54 (63%) | 45/60 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/34 (68%) | 21/45 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 5/15 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 34/60 (57%) | 21/54 (39%) |
Vyhrané body celkem | 67/114 (59%) | 47/114 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Nagy | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Nagy | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Peter Nagy | 2-2 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Shalva Dzhanashia | |
Peter Nagy | 3-3 | |
0-0, 40-0, 30-30, 40-30 | ||
Peter Nagy | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Peter Nagy | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Nagy | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peter Nagy | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Shalva Dzhanashia | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Nagy | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Peter Nagy | 5-1 | |
0-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Nagy vs. Shalva Dzhanashia - Vzájemné zápasy
06.07.18 | čtvrtfinále | Peter Nagy | Shalva Dzhanashia | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Germany F6 | antuka |
Peter Nagy form & Shalva Dzhanashia form
Peter Nagy - poslední zápasy
M25 Rovinj - antuka | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Porec - antuka | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Maximus Jones | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Yanki Erel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.21 1. kolo | vs. Nikita Kashirin | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Budapest - antuka | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Federico Iannaccone | 6-73, 0-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Frane Nincevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
17.09.21 čtvrtfinále | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 7-64, 5-7 | detail zápasu | |
16.09.21 2. kolo | vs. Lukas Palovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.21 1. kolo | vs. Petar Teodorovic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.21 čtvrtfinále | vs. Filip Misolic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.21 2. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 4-1, Marko Tepavac - skreč | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Damien Wenger | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 0-2, - Peter Nagy - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.20 kvalifik. | vs. Marlon Vankan | 4-0, Marlon Vankan - skreč | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Peter Makk | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Zsombor Piros | 6-72, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Shalva Dzhanashia - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Faurel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.21 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-0, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 7-65, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.20 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Stuart Parker | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Pablo Vivero Gonzalez | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bukhara - tvrdý | ||||
20.10.19 finále | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
19.10.19 semifinále | vs. Ivan Liutarevich | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Azamat Lukmanov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Karshi - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Timur Maulenov | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Sagadat Ayap | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 7-62, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 3-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu |