ZÁPAS
17.05.17 | 2. kolo | Peter Kobelt | Orel Ovil | 7-63, 7-66 | Israel F7 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Kobelt | Orel Ovil | |
1. podání % | 37/79 (47%) | 43/80 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/37 (92%) | 31/43 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/42 (52%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané break-bally | 2/7 (29%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 27/80 (34%) | 23/79 (29%) |
Vyhrané body celkem | 83/159 (52%) | 76/159 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 5 |
Esa | 10 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Kobelt vs. Orel Ovil - Vzájemné zápasy
17.05.17 | 2. kolo | Peter Kobelt | Orel Ovil | 7-63, 7-66 | detail zápasu | Israel F7 | tvrdý |
07.09.15 | 2. kolo | Peter Kobelt | Orel Ovil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Peter Kobelt form & Orel Ovil form
Peter Kobelt - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Igor Ribeiro Marcondes | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
15.12.19 semifinále | vs. David Pichler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.12.19 čtvrtfinále | vs. Uisung Park | 6-710, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.12.19 2. kolo | vs. Sean Hodkin | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.12.19 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 7-62, 3-0, Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.12.19 1. kolo | vs. Uisung Park | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sarreguemines - koberec | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 5-7, 6-78 | detail zápasu | |
21.11.19 1. kolo | vs. Louis Lechevretel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Marco Brugnerotto | 6-1, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Paul Valsecchi | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
09.07.19 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Kevin King | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Julian Bradley | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
14.06.19 čtvrtfinále | vs. Alexander Igoshin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.06.19 2. kolo | vs. Lior Goldenberg | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.06.19 1. kolo | vs. Florian Lakat | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
31.05.19 čtvrtfinále | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.19 2. kolo | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Dan Added | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Abuja - tvrdý | ||||
20.04.19 semifinále | vs. Danylo Kalenichenko | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.19 čtvrtfinále | vs. Gilbert Klier Junior | 7-5, 6-4 | detail zápasu |
Orel Ovil - poslední zápasy
M15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Gaponenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Noah Schachter | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
USA F31 - tvrdý | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Alastair Gray | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sorbo | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
26.10.18 | vs. Morgan Dill | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Jordan Hasson | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F6 - tvrdý | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Vasil Kirkov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F5 - tvrdý | ||||
02.05.18 2. kolo | vs. Mor Bulis | 6-3, 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Edan Bakshi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 kvalifik. | vs. Roman Neganov | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
23.04.18 2. kolo kval. | vs. Saar Steele | 4-1, Saar Steele - skreč | detail zápasu | |
Israel F3 - tvrdý | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Gilad Tamar | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Tristan Da Lio | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Ido Zonder | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F2 - tvrdý | ||||
14.03.18 1. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Nikolay Kolobaev | 3-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Itamar Lavie | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Edward Harwood | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Israel F1 - tvrdý | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Alexis Musialek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.18 kvalifik. | vs. Nicolas Ferrando | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.18 2. kolo kval. | vs. Aidan Talcott | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.17 1. kolo | vs. Maxime Pauwels | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
07.12.17 1. kolo | vs. Ben Patael | 1-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F16 - tvrdý | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Goran Markovic | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F15 - tvrdý | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Igor Smilansky | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |