ZÁPAS
10.10.18 | 1. kolo | Peter Goldsteiner | Filipe Brandao | 7-63, 6-1 | Portugal F20 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Goldsteiner | Filipe Brandao | |
1. podání % | 38/55 (69%) | 42/72 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/38 (79%) | 27/42 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 11/30 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 34/72 (47%) | 14/55 (25%) |
Vyhrané body celkem | 75/127 (59%) | 52/127 (41%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Peter Goldsteiner | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Filipe Brandao | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Goldsteiner | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Filipe Brandao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Peter Goldsteiner | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Filipe Brandao | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Goldsteiner | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Filipe Brandao | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Peter Goldsteiner | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Filipe Brandao | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Filipe Brandao | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Goldsteiner | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 1-3, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Filipe Brandao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Peter Goldsteiner | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Filipe Brandao | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Peter Goldsteiner | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Peter Goldsteiner | 3-1 | |
4-1 | Filipe Brandao | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-1 | Filipe Brandao | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Goldsteiner vs. Filipe Brandao - Vzájemné zápasy
10.10.18 | 1. kolo | Peter Goldsteiner | Filipe Brandao | 7-63, 6-1 | detail zápasu | Portugal F20 | tvrdý |
Peter Goldsteiner form & Filipe Brandao form
Peter Goldsteiner - poslední zápasy
M15 Vienna - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - skreč | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.06.23 kvalifik. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Filipe Brandao - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Setubal - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Perry Gregg | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.20 2. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Terence Das | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Evan Hoyt | 0-3, - Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
02.10.19 1. kolo | vs. Andre Rodeia | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Afonso Salgado | 6-3, 1-5, - Filipe Brandao - skreč | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Marvin Netuschil | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sao - tvrdý | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Tiago Cacao | 6-0, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Peter Bothwell | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Bernardo Pereira Oliveira | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Bernardo Roque | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Elyas Abdulnabi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Daniel Rodrigues | 1-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 4-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Tim Van Der Horst | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Idanha - tvrdý | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Andres Urrea | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Omni Kumar | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu |