ZÁPAS
17.09.17 | 1. kolo kval. | Peter Gojowczyk | Gleb Sakharov | 6-4, 6-2 | Metz | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Gojowczyk | Gleb Sakharov | |
1. podání % | 23/42 (55%) | 35/55 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/23 (87%) | 23/35 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/19 (84%) | 9/20 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 23/55 (42%) | 6/42 (14%) |
Vyhrané body celkem | 59/97 (61%) | 38/97 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 8 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Peter Gojowczyk | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Peter Gojowczyk | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Peter Gojowczyk | 3-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Peter Gojowczyk | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Peter Gojowczyk | 4-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Gleb Sakharov | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Peter Gojowczyk | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Gojowczyk vs. Gleb Sakharov - Vzájemné zápasy
17.09.17 | 1. kolo kval. | Peter Gojowczyk | Gleb Sakharov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Metz | tvrdý I. |
Peter Gojowczyk form & Gleb Sakharov form
Peter Gojowczyk - poslední zápasy
Metz - tvrdý I. | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Harold Mayot | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Kalin Ivanovski | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
St. Tropez - tvrdý | ||||
22.09.23 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandre Aubriot | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Daniel Cox | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Cabos | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-3, 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Christian Langmo | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 7-63, 7-62 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 2-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
24.07.23 kvalifik. | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
Trieste Challenger - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-4, 3-0, Emilien Voisin - skreč | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Tim Handel | - | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Reymond | 7-5, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
Palmas del - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tyler Challenger - tvrdý | ||||
10.06.23 semifinále | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Adam Neff | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Gleb Sakharov - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Igor Kudriashov | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Andrea Bolla | 6-0, 2-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luis Klaus | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Finn Bass | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Terence Atmane | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 0-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Alexander Crnokrak | 3-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
21.01.22 čtvrtfinále | vs. Yunseong Chung | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.22 2. kolo | vs. Dominik Recek | 6-3, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-66, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.22 čtvrtfinále | vs. Dan Added | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.22 2. kolo | vs. Yamato Sueoka | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.22 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Sean Cuenin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.21 1. kolo | vs. Karl Kiur Saar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
04.08.20 1. kolo | vs. Stuart Parker | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.08.20 1. kolo | vs. Michael Geerts | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Toulouse - tvrdý I. | ||||
10.03.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Jack Draper | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
16.02.20 finále | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
15.02.20 semifinále | vs. Alexandre Peyrot | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Clement Tabur | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Titouan Droguet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 1-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu |