ZÁPAS
14.09.17 | 2. kolo | Peter Bothwell | Fran Zvonimir Zgombic | 4-6, 6-4, 6-3 | Great Britain | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Peter Bothwell | Fran Zvonimir Zgombic | |
1. podání % | 61/88 (69%) | 60/103 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 45/61 (74%) | 39/60 (65%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/27 (33%) | 19/43 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 45/103 (44%) | 34/88 (39%) |
Vyhrané body celkem | 99/191 (52%) | 92/191 (48%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 0 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Peter Bothwell vs. Fran Zvonimir Zgombic - Vzájemné zápasy
14.09.17 | 2. kolo | Peter Bothwell | Fran Zvonimir Zgombic | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | Great Britain | tvrdý |
Peter Bothwell form & Fran Zvonimir Zgombic form
Peter Bothwell - poslední zápasy
M15 Loule - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Ricardo Ojeda Lara | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.20 1. kolo | vs. Alberto Barroso Campos | 7-63, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Albert Roglan | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Pavel Nejedly | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 6-77, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.11.19 1. kolo | vs. Pedro Vives Marcos | 2-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Fayetteville - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Michael Redlicki | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Waco - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Eduardo Roldan | 6-74, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Norman - tvrdý | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Reese Stalder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jonathan Gray | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Houston - tvrdý | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Connor Farren | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Pavel Shumeiko | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Tiago Cacao | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Filipe Brandao | 4-6, 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Hugo Maia | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25+H Pozoblanco - tvrdý | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Anatoliy Petrenko | 6-2, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Simon Carr | 6-74, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 7-65, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Andrej Glvac | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Peter Kobelt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Fran Zvonimir Zgombic - poslední zápasy
Belarus F3 - tvrdý | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Sergey Betov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
27.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana Challenger - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Portugal F11 - tvrdý | ||||
03.07.18 1. kolo | vs. Daniel Batista | 6-2, 3-6, - Fran Zvonimir Zgombic - skreč | detail zápasu | |
Portugal F10 - tvrdý | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Christopher Diaz-Figueroa | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
20.06.18 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Omer Yeshaya | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
13.06.18 2. kolo | vs. Tigre Hank | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Ben Patael | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
05.06.18 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
25.05.18 čtvrtfinále | vs. Elmar Ejupovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.18 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Dane Propoggia | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Bosnia & - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Alexander Erler | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Ken Onishi | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Aix En - antuka | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Yann Marti | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
France F9 - antuka | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Jonathan Kanar | 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
France F7 - tvrdý | ||||
18.04.18 2. kolo | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.04.18 1. kolo | vs. Benjamin Pietri | 6-76, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
Tunisia F13 - tvrdý | ||||
06.04.18 čtvrtfinále | vs. Jonathan Kanar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.18 2. kolo | vs. Maxime Tchoutakian | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
03.04.18 1. kolo | vs. Charles Bertimon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Greece F4 - tvrdý | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Greece F3 - tvrdý | ||||
17.03.18 semifinále | vs. Tomas Barrios Vera | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.03.18 čtvrtfinále | vs. Adrian Bodmer | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.18 2. kolo | vs. Jonathan Gray | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
15.03.18 1. kolo | vs. Diego Matos | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Herman Meeuwes Mattheo Knoop | 7-5, 6-2 | detail zápasu |