ZÁPAS
22.10.19 | kvalifik. | Pelle Boerma | Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | M15 Liberec | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Pelle Boerma | Dominik Nazaruk | |
1. podání % | 40/67 (60%) | 37/62 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/40 (73%) | 22/37 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/27 (63%) | 14/25 (56%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 26/62 (42%) | 21/67 (31%) |
Vyhrané body celkem | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 5 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Pelle Boerma | 0-0 | |
0-1 | Dominik Nazaruk | |
0-0 | ||
Pelle Boerma | 0-2 | |
0-3 | Dominik Nazaruk | |
Pelle Boerma | 1-3 | |
2-4 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 15-0 | ||
3-4 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Pelle Boerma | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Pelle Boerma | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40[BP], A-40 | ||
1-0 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 30-0 | ||
Pelle Boerma | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Dominik Nazaruk | |
Pelle Boerma | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Dominik Nazaruk | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pelle Boerma | 4-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Dominik Nazaruk | |
Pelle Boerma | 5-4 | |
6-4 |
Nemecko
18.02.97, 27 Let
18.02.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
14.10.96, 27 Let
14.10.96, 27 Let
Pelle Boerma vs. Dominik Nazaruk - Vzájemné zápasy
22.10.19 | kvalifik. | Pelle Boerma | Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Liberec | koberec |
Pelle Boerma form & Dominik Nazaruk form
Pelle Boerma - poslední zápasy
M25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Paras Dahiya | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Denis Rogov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Ottaviano Martini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.01.20 kvalifik. | vs. Mayeul Darras | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.20 2. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Lucas Hellfritsch | 7-63, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Mauro De Maio | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.19 kvalifik. | vs. Dominik Nazaruk | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 6-75, 6-3, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Petr Michnev | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Filip Michl | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Anton Desyatnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Bart Stevens | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Lodewijk Weststrate | 7-5, 7-61 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Danilo Krunic | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Grasse - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detail zápasu |
Dominik Nazaruk - poslední zápasy
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - skreč | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detail zápasu |