Poľsko
14.10.96, 27 Let
14.10.96, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Dominik Nazaruk vs. Pedro Vives Marcos - Vzájemné zápasy
04.03.19 | kvalifik. | Pedro Vives Marcos | Dominik Nazaruk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Dominik Nazaruk form & Pedro Vives Marcos form
Dominik Nazaruk - poslední zápasy
M15 Lodz - antuka | ||||
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Krystof Zapsky | 4-6, 2-2, - Dominik Nazaruk - skreč | detail zápasu | |
M15 Gdynia - antuka | ||||
09.08.21 2. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Stepanek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
29.07.20 1. kolo | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-6, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Wojciech Marek | 6-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Jordan Hasson | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luke Servaes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jiri Novak (2001) | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Zsombor Piros | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jounieh - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Eduard Vlasceanu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Magd Abou El Ezz | 6-1, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Iancu-Lustinian Ghinda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Petru-Alexandru Luncanu | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Nicolas Uryson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergis Kyratzis | 7-62, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Pawel Jankowiak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Bydgoszcz - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Borkowski | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Pedro Vives Marcos - poslední zápasy
Indian Wells - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 0-3, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Cooper Williams | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cary 2 - tvrdý | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Rinky Hijikata | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Bernard Tomic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Cannon Kingsley | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Stanford Challenger - tvrdý | ||||
13.08.23 kvalifik. | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 4-4, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Felix Gill | 6-76, 6-74 | detail zápasu | |
Pozoblanco Challenger - tvrdý | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 6-72, 6-70 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Fajing Sun | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Bakio - tvrdý | ||||
29.06.23 čtvrtfinále | vs. Lucas Poullain | 3-6, - Pedro Vives Marcos - skreč | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
24.06.23 finále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.23 semifinále | vs. Alex Martinez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.06.23 čtvrtfinále | vs. Pedro Araujo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
20.06.23 1. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Fajing Sun | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.23 semifinále | vs. Henrique Rocha | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Iiro Vasa | 6-76, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-75, 4-6 | detail zápasu |