Pedro Sakamoto vs. Roberto Ortega-Olmedo 17.04.2019

Pedro Sakamoto vs. Roberto Ortega-Olmedo 17.04.2019 - San Luis Potosi Challenger - porovnání

ZÁPAS

17.04.192. koloPedro Sakamoto Roberto Ortega-Olmedo 6-4, 6-2 Mexico San Luis antuka

STATISTIKY ZÁPASU

Pedro SakamotoRoberto Ortega-Olmedo
1. podání %33/53 (62%)22/54 (41%)
Vyhrané body z 1.podání27/33 (82%)16/22 (73%)
Vyhrané body z 2.podání13/20 (65%)16/32 (50%)
Vyhrané break-bally3/7 (43%)0/2 (0%)
Vyhrané body z returnu22/54 (41%)13/53 (25%)
Vyhrané body celkem62/107 (58%)45/107 (42%)
Dvojchyby06
Esa63

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Pedro Sakamoto
Brazília
29.06.93, 26 Let




285
142
110 461 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
14.04.91, 28 Let




268
166
241 685 $
Roberto Ortega-Olmedo
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Pedro Sakamoto vs. Roberto Ortega-Olmedo - Vzájemné zápasy

17.04.192. koloPedro SakamotoRoberto Ortega-Olmedo6-4, 6-2 detail zápasuMexico San Luis antuka
17.02.17čtvrtfináleRoberto Ortega-OlmedoPedro Sakamoto6-3, 6-2 detail zápasuSpain Spain F5 antuka

Pedro Sakamoto - poslední zápasy

Mexico Morelos Challenger - tvrdý
18.02.20
2. kolo
vs. Peter Polansky4-6, 2-6 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Carlos Gomez-Herrera7-65, 6-2 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Facundo Arguello6-3, 4-6, 3-6 prohradetail zápasu
15.02.20
čtvrtfinále
vs. Gonzalo Villanueva6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.02.20
2. kolo
vs. Camilo Ugo Carabelli6-3, 7-60 výhradetail zápasu
11.02.20
1. kolo
vs. Manuel Pena Lopez6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
08.02.20
čtvrtfinále
vs. Manuel Pena Lopez6-3, 4-6, 6-2 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera2-6, 2-6 prohradetail zápasu
06.02.20
2. kolo
vs. Federico Zeballos7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.02.20
1. kolo
vs. Santiago Fa Rodriguez Taverna6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Uruguay Punta Del - antuka
30.01.20
3. kolo
vs. Geoffrey Blancaneaux7-5, 0-6, 0-5, - Pedro Sakamoto - skrečprohradetail zápasu
28.01.20
2. kolo
vs. Joao Domingues7-64, 6-2 výhradetail zápasu
27.01.20
1. kolo
vs. Emiliano Troche6-2, 6-0 výhradetail zápasu
USA M25 Rancho - tvrdý
17.01.20
2. kolo
vs. Alexander Ritschard1-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
15.01.20
1. kolo
vs. Edan Leshem7-5, 6-1 výhradetail zápasu
USA Ann Arbor - tvrdý I.
09.01.20
3. kolo
vs. Edan Leshem6-4, 3-6, 5-7 prohradetail zápasu
07.01.20
2. kolo
vs. Alexey Zakharov6-2, 7-67 výhradetail zápasu
USA M25 Naples - antuka
20.11.19
1. kolo
vs. Martin Damm4-6, 4-6 prohradetail zápasu
USA M25 Orlando - antuka
17.11.19
finále
vs. Nicolas Alvarez6-3, 2-6, 1-6 prohradetail zápasu
16.11.19
semifinále
vs. Tomas Martin Etcheverry4-6, 6-1, 6-2 výhradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Adam Moundir3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
14.11.19
2. kolo
vs. Adrian Andreev6-4, 6-2 výhradetail zápasu
12.11.19
1. kolo
vs. Jose Olivares6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Uruguay Montevideo Challenger - antuka
06.11.19
2. kolo
vs. Andrej Martin2-6, 2-6 prohradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Orlando Luz6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
28.10.19
1. kolo
vs. Oscar Jose Gutierrez6-3, 6-73, 4-6 prohradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
22.10.19
2. kolo
vs. Mario Vilella Martinez6-4, 3-6, 6-73 prohradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez7-5, 6-75, 6-0 výhradetail zápasu
Dominican Republic Santo Domingo - antuka
07.10.19
1. kolo
vs. Joao Menezes2-6, 6-73 prohradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
03.10.19
3. kolo
vs. Nicolas Alvarez1-6, 2-6 prohradetail zápasu

Roberto Ortega-Olmedo - poslední zápasy

Mexico Morelos Challenger - tvrdý
21.02.20
čtvrtfinále
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 prohradetail zápasu
20.02.20
3. kolo
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 výhradetail zápasu
19.02.20
2. kolo
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
USA Cleveland Challenger - tvrdý I.
10.02.20
1. kolo
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
30.01.20
3. kolo
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.01.20
2. kolo
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
16.01.20
1. kolo kval.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 prohradetail zápasu
France Rennes Challenger - tvrdý I.
24.01.20
čtvrtfinále
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.01.20
3. kolo
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
21.01.20
2. kolo
vs. Dan Added7-60, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt M15 Cairo - antuka
30.11.19
semifinále
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 prohradetail zápasu
29.11.19
čtvrtfinále
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 výhradetail zápasu
28.11.19
2. kolo
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 výhradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 výhradetail zápasu
Portugal Maia Challenger - antuka
19.11.19
1. kolo
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 prohradetail zápasu
India Pune Challenger - tvrdý
16.11.19
semifinále
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - skrečvýhradetail zápasu
14.11.19
3. kolo
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 výhradetail zápasu
13.11.19
2. kolo
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Tunisia M25 Monastir - tvrdý
26.10.19
semifinále
vs. Petros Chrysochos3-6, 1-6 prohradetail zápasu
25.10.19
čtvrtfinále
vs. Filip Bergevi6-3, 6-3 výhradetail zápasu
24.10.19
2. kolo
vs. Maksim Tikhomirov6-2, 6-4 výhradetail zápasu
22.10.19
1. kolo
vs. Anis Ghorbel6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Germany Ismaning Challenger - koberec
14.10.19
1. kolo
vs. Lucas Miedler6-73, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal M25 Tavira - tvrdý
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Eduardo Struvay4-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Tomas Antonio Serrano Luis6-4, 6-2 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Francisco Cabral6-4, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Portugal M25+H Oliveira - tvrdý
28.09.19
semifinále
vs. Eduardo Struvay7-5, 2-6, 5-7 prohradetail zápasu
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Tiago Cacao7-63, 6-1 výhradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. David Perez Sanz4-6, 6-0, 6-1 výhradetail zápasu
<