Pawel Cias vs. Piotr Grynkowski 23.06.2020

Pawel Cias vs. Piotr Grynkowski 23.06.2020 - All Lower level tournaments - porovnání

ZÁPAS

23.06.201. koloPawel Cias Piotr Grynkowski 7-5, 6-3 All Lower antuka

STATISTIKY ZÁPASU

1
0-0Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 30-0
Pawel Cias Pawel Cias podáva1-0
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, 40-A[BP]
1-1Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0
Pawel Cias Pawel Cias podáva2-1
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-A[BP]
2-2Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 30-0, 40-15[BP]
Pawel Cias Pawel Cias podáva3-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-40, 40-A[BP]
3-3Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 15-15, 30-15, A-40[BP]
Pawel Cias Pawel Cias podáva4-3
0-0, 15-0
5-3Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40
Pawel Cias Pawel Cias podáva5-4
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
5-5Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0
Pawel Cias Pawel Cias podáva6-5
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40
7-5
2
0-0Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 15-0, 15-30, 15-40
Pawel Cias Pawel Cias podáva0-1
0-0, 15-15, 30-30
0-2Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 30-0
Pawel Cias Pawel Cias podáva1-2
0-0, 30-0
2-2Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0
Pawel Cias Pawel Cias podáva3-2
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
Pawel Cias Pawel Cias podáva3-3
0-0
4-3Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 30-0, 30-15
5-3Piotr Grynkowski Piotr Grynkowski podáva
0-0, 15-0
6-3

Pawel Cias
Poľsko
22.02.94, 26 Let




853
16
61 445 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
12.06.92, 28 Let






10 600 $
Piotr Grynkowski
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Pawel Cias vs. Piotr Grynkowski - Vzájemné zápasy

23.06.201. koloPawel CiasPiotr Grynkowski7-5, 6-3 detail zápasu All Lower antuka
22.05.181. koloPawel CiasPiotr Grynkowski6-2, 6-3 detail zápasuPoland Poland F4 antuka

Pawel Cias - poslední zápasy

All Lower - antuka
07.07.20
1. kolo
vs. Juliusz Bienkiewicz6-3, 6-2 výhradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Adam Bronka2-1, Adam Bronka - skrečvýhradetail zápasu
24.06.20
1. kolo
vs. Kacper Zuk6-73, 7-66, 4-6 prohradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Piotr Grynkowski7-5, 6-3 výhradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Daniel Michalski6-1, 7-63 výhradetail zápasu
19.06.20
1. kolo
vs. Daniel Michalski6-1, 3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Croatia M15 Porec - antuka
12.03.20
2. kolo
vs. Vit Kopriva4-6, 1-6 prohradetail zápasu
11.03.20
1. kolo
vs. Colin Sinclair6-2, 6-4 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Gorazd Srbljak6-4, 6-2 výhradetail zápasu
09.03.20
2. kolo kval.
vs. Kalin Ivanovski1-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
14.01.20
kvalifik.
vs. Alessandro Coppini2-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.01.20
2. kolo kval.
vs. Jake Hersey4-6, 6-1, 10-8 výhradetail zápasu
12.01.20
1. kolo kval.
vs. Oriol Fillat Gimenez7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
10.01.20
čtvrtfinále
vs. Carlos Alcaraz Garfia3-6, 7-65, 1-6 prohradetail zápasu
09.01.20
2. kolo
vs. Jonathan Gray6-3, 6-4 výhradetail zápasu
08.01.20
1. kolo
vs. Michael Vrbensky7-65, 6-1 výhradetail zápasu
07.01.20
kvalifik.
vs. Sean Hodkin7-63, 6-3 výhradetail zápasu
06.01.20
2. kolo kval.
vs. Luca Sanchez6-2, 7-5 výhradetail zápasu
05.01.20
1. kolo kval.
vs. Ryunosuke Watanabe6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Spain M15 Telde - antuka
26.11.19
1. kolo
vs. David Vega Hernandez4-6, 1-6 prohradetail zápasu
Spain M15 Castellon - antuka
07.11.19
2. kolo
vs. Javier Marti4-6, 4-6 prohradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Jaume Pla Malfeito3-6, 6-2, 7-5 výhradetail zápasu
05.11.19
kvalifik.
vs. Vicente Oliver Moratalla6-3, 6-1 výhradetail zápasu
04.11.19
2. kolo kval.
vs. Pol Sanchez Vinas6-3, 6-2 výhradetail zápasu
03.11.19
1. kolo kval.
vs. Francisco Cabral6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Poland Szczecin Challenger - antuka
12.09.19
3. kolo
vs. Jozef Kovalik4-6, 0-6 prohradetail zápasu
11.09.19
2. kolo
vs. Alessandro Giannessi6-2, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Peter Torebko7-5, 3-6, 6-4 výhradetail zápasu
Poland M25 Poznan - antuka
20.08.19
1. kolo
vs. Genaro Alberto Olivieri2-6, 2-6 prohradetail zápasu

Piotr Grynkowski - poslední zápasy

All Lower - antuka
07.07.20
1. kolo
vs. Michal Dembek6-74, 1-6 prohradetail zápasu
06.07.20
1. kolo
vs. Michal Bedra6-4, 6-1 výhradetail zápasu
23.06.20
1. kolo
vs. Pawel Cias5-7, 3-6 prohradetail zápasu
22.06.20
1. kolo
vs. Kamil Gajewski6-3, 6-3 výhradetail zápasu
21.06.20
1. kolo
vs. Szymon Walkow5-7, 6-3, 7-61 výhradetail zápasu
Slovakia M15 Trnava - tvrdý I.
26.02.20
1. kolo
vs. Jan Satral4-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.02.20
kvalifik.
vs. Isa Mammetgulyyev6-3, 6-2 výhradetail zápasu
24.02.20
1. kolo kval.
vs. Jiri Barnat6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
19.02.20
1. kolo
vs. Issei Okamura3-6, 5-7 prohradetail zápasu
18.02.20
kvalifik.
vs. Iancu-Lustinian Ghinda6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.02.20
2. kolo kval.
vs. Ken Onishi6-1, 6-4 výhradetail zápasu
16.02.20
1. kolo kval.
vs. Muhammad Ragy6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
12.02.20
1. kolo
vs. Pablo Vivero Gonzalez3-6, 3-6 prohradetail zápasu
11.02.20
kvalifik.
vs. Vladimir Uzhylovsky4-6, 4-6 prohradetail zápasu
10.02.20
2. kolo kval.
vs. Victor Ernaelsteen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
09.02.20
1. kolo kval.
vs. Shinnosuke Hiramatsu6-3, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Milovice - tvrdý I.
14.11.19
2. kolo
vs. Vadym Ursu2-6, 1-6 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Samuel Puskar6-3, 6-0 výhradetail zápasu
12.11.19
kvalifik.
vs. Jiri Barnat6-4, 6-4 výhradetail zápasu
11.11.19
1. kolo kval.
vs. Christopher Patzanovsky6-1, 2-6, 10-5 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Opava - koberec
30.10.19
1. kolo
vs. Jaroslav Pospisil6-73, 0-6 prohradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Tim Van Der Horst6-2, 6-2 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Daniel Vrba7-5, 6-2 výhradetail zápasu
Czech Republic M15 Liberec - koberec
22.10.19
1. kolo
vs. Adrian Bodmer4-6, 5-7 prohradetail zápasu
Czech Republic M15 Olomouc - koberec
16.10.19
1. kolo
vs. Michal Konecny6-77, 2-6 prohradetail zápasu
Bulgaria M15 Burgas - antuka
10.10.19
1. kolo
vs. Tomislav Jotovski4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Ukraine M15 Chornomorsk - antuka
25.09.19
1. kolo
vs. Lorenzo Vatteroni6-3, 2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael M15 Sajur - tvrdý
06.09.19
čtvrtfinále
vs. Yshai Oliel1-6, 3-6 prohradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Igor Smilansky3-0, Igor Smilansky - skrečvýhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sergey Bolotov7-5, 6-1 výhradetail zápasu
<