ZÁPAS
11.11.19 | 1. kolo kval. | Pavel Shumeiko | Tomas Vanko | 6-3, 2-0, - skreč | M15 Milovice | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
11.10.00, 23 Let
11.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
29.09.01, 22 Let
29.09.01, 22 Let
Pavel Shumeiko vs. Tomas Vanko - Vzájemné zápasy
11.11.19 | 1. kolo kval. | Pavel Shumeiko | Tomas Vanko | 6-3, 2-0, Tomas Vanko - skreč | detail zápasu | M15 Milovice | tvrdý I. |
Pavel Shumeiko form & Tomas Vanko form
Pavel Shumeiko - poslední zápasy
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
29.11.22 kvalifik. | vs. Tomas Lanik | 1-6, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 0-3, - Pavel Shumeiko - skreč | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.22 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-1, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Tuncay Duran | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-74, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Mert Ramadan | 7-65, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. David Simeonov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.22 1. kolo | vs. Rrezart Cungu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.09.22 kvalifik. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-1, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Lamin Lourenzo Da Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Leonardo Biasiolo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Marko Andrejic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - tvrdý | ||||
10.08.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
18.07.22 kvalifik. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. William Grant | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Poprad - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Gergely Madarasz | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Andrej Krajcik | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
01.09.20 1. kolo | vs. George Loffhagen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Tomas Vanko - poslední zápasy
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.02.20 1. kolo | vs. Lukas Klein | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 0-2, - Tomas Vanko - skreč | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Opava - koberec | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. David Poljak | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Liberec - koberec | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Olomouc - koberec | ||||
15.10.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Joel Javier Alt | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Helsinki - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Mattias Siimar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Lukas Klein | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
17.06.19 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Jablonec - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Jacob Grills | 1-2, - Tomas Vanko - skreč | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Calum Puttergill | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. David Poljak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.19 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 2-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.19 1. kolo | vs. Maxime Hamou | Maxime Hamou - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F40 - antuka | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Gorazd Srbljak | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Morad-Mackey Den Drijver | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F35 - antuka | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Peter Nagy | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F34 - antuka | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sultan Narbekov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Kayra Kargin | 6-2, 6-2 | detail zápasu |