ZÁPAS
30.10.19 | 1. kolo | Pavel Shchaya-Zubrov | Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | M15 Parnu | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Pavel Shchaya-Zubrov | Dmitry Myagkov | |
1. podání % | 26/43 (60%) | 47/70 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/26 (65%) | 28/47 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/17 (88%) | 7/23 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 35/70 (50%) | 11/43 (26%) |
Vyhrané body celkem | 67/113 (59%) | 46/113 (41%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dmitry Myagkov | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-1 | Dmitry Myagkov | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 2-1 | |
0-0, 15-15, A-40 | ||
3-1 | Dmitry Myagkov | |
0-0 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Dmitry Myagkov | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Dmitry Myagkov | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Dmitry Myagkov | |
0-0 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 1-1 | |
2-1 | Dmitry Myagkov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Dmitry Myagkov | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Pavel Shchaya-Zubrov | 6-1 | |
6-1 |
Rusko
24.06.94, 29 Let
24.06.94, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
10.02.99, 25 Let
10.02.99, 25 Let
Pavel Shchaya-Zubrov vs. Dmitry Myagkov - Vzájemné zápasy
30.10.19 | 1. kolo | Pavel Shchaya-Zubrov | Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | M15 Parnu | tvrdý I. |
Pavel Shchaya-Zubrov form & Dmitry Myagkov form
Pavel Shchaya-Zubrov - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
12.04.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - skreč | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.12.19 kvalifik. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Dmitry Myagkov - poslední zápasy
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Stepin | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.10.19 kvalifik. | vs. Mathis Moysan | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Richards Emulins | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Yan Sabanin | - Dmitry Myagkov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Umut Akkoyun | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kayra Kargin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Kazan - tvrdý I. | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Karl Kiur Saar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Kazan - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-3, 0-6, 10-12 | detail zápasu | |
Pakistan F3 - antuka | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Shamael Chaudhry | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pakistan F2 - tvrdý | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.12.18 1. kolo | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.12.18 kvalifik. | vs. Sergey Dorozhkin | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.12.18 2. kolo kval. | vs. Zaid Mujahid | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Pakistan F1 - tvrdý | ||||
03.12.18 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
04.11.18 kvalifik. | vs. Ville-Petteri Ahti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Masi Sarpola | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
29.10.18 1. kolo | vs. Matvey Khomentovskiy | 6-2, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F31 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Niklas Guttau | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Turkey F30 - antuka | ||||
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Walder | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Jim Walder | - Dmitry Myagkov - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
18.09.18 1. kolo | vs. Philip Bachmaier | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ukraine F4 - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Maxime Mora | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Adam Bronka | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Mykola Vaskul | 5-7, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Russia F7 - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Philipp Klimov | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikolay Kolobaev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Alexey Baryshev | 7-64, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Sadilin | 6-4, 6-2 | detail zápasu |