ZÁPAS
17.10.17 | 1. kolo | Pavel Krainik | Mike Urbanija | 6-4, 7-5 | Turkey F39 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Pavel Krainik | Mike Urbanija | |
1. podání % | 41/74 (55%) | 35/74 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/41 (76%) | 18/35 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/33 (39%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 36/74 (49%) | 30/74 (41%) |
Vyhrané body celkem | 80/148 (54%) | 68/148 (46%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pavel Krainik vs. Mike Urbanija - Vzájemné zápasy
17.10.17 | 1. kolo | Pavel Krainik | Mike Urbanija | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Turkey F39 | antuka |
Pavel Krainik form & Mike Urbanija form
Pavel Krainik - poslední zápasy
Lexington Challenger - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Granby Challenger - tvrdý | ||||
22.07.19 1. kolo | vs. Manuel Sanchez | 6-3, 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
M25+H Palma - tvrdý | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Martos - tvrdý | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Huelva - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Calin Manda | 3-6, 2-4, - Pavel Krainik - skreč | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Alexandru Vasile Manole | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Puerto Vallarta - tvrdý | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Andres Artunedo Martinavarr | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.04.19 kvalifik. | vs. Felipe Mantilla | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
25.04.19 2. kolo | vs. Naoki Nakagawa | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.04.19 1. kolo | vs. Cameron Green | 4-6, 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.04.19 2. kolo | vs. Yshai Oliel | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 1. kolo | vs. Isaac Stoute | 6-3, 6-75, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Jordi Arconada | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Matic Spec | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.19 1. kolo | vs. Jean Thirouin | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.03.19 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-79, 3-5, - Pavel Krainik - skreč | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Skander Mansouri | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tucson - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Gage Brymer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Claremont - tvrdý | ||||
05.02.19 1. kolo | vs. Isaiah Strode | 6-3, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.19 1. kolo | vs. Or Ram-Harel | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
24.01.19 2. kolo | vs. Alessandro Petrone | 5-7, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.19 1. kolo | vs. Ritik Sundaram | 6-1, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tucson - tvrdý | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Lucas Poullain | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
02.01.19 1. kolo | vs. Alexander Lebedev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
22.11.18 čtvrtfinále | vs. Maxime Cressy | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
21.11.18 2. kolo | vs. Paul Oosterbaan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.18 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 1-0, Alafia Ayeni - skreč | detail zápasu |
Mike Urbanija - poslední zápasy
M25 Split - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.02.20 kvalifik. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - skreč | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
24.06.19 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - skreč | detail zápasu |