ZÁPAS
23.10.17 | 1. kolo kval. | Pavel Filin | Gustavs Lukstins | 6-2, 3-6, 6-2 | Estonia F2 | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
15.12.98, 25 Let
15.12.98, 25 Let
Pavel Filin vs. Gustavs Lukstins - Vzájemné zápasy
23.10.17 | 1. kolo kval. | Pavel Filin | Gustavs Lukstins | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | Estonia F2 | koberec |
Pavel Filin form & Gustavs Lukstins form
Pavel Filin - poslední zápasy
France F2 - tvrdý I. | ||||
15.01.18 kvalifik. | vs. Mathieu Roy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.18 2. kolo kval. | vs. Robin Angles | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
France F1 - antuka | ||||
08.01.18 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
06.11.17 kvalifik. | vs. Milos Sekulic | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Paulius Matulevicius | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Estonia F3 - tvrdý I. | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Milos Sekulic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Gustavs Lukstins | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Milos Sekulic | 5-7, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
07.10.17 1. kolo kval. | vs. Edan Leshem | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty Challenger - antuka | ||||
30.09.17 1. kolo kval. | vs. Artem Smirnov | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Poland F11 - antuka | ||||
02.09.17 semifinále | vs. Marcin Gawron | - | detail zápasu | |
01.09.17 čtvrtfinále | vs. Adam Chadaj | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
30.08.17 2. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Pawel Jankowiak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Alex Srodowski | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Benedict Moerl | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Belarus F3 - tvrdý | ||||
23.08.17 2. kolo | vs. Lloyd Glasspool | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.17 1. kolo | vs. Sergey Betov | 6-4, 3-6, 7-66 | detail zápasu | |
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Aliaksei Kanstantsinau | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.17 kvalifik. | vs. Niklas Johansson | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Belarus F2 - tvrdý | ||||
14.08.17 1. kolo | vs. Vasko Mladenov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Niklas Johansson | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.17 kvalifik. | vs. Mihail Khaldeev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Belarus F1 - tvrdý | ||||
10.08.17 čtvrtfinále | vs. Marsel Ilhan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
09.08.17 2. kolo | vs. Vasko Mladenov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
08.08.17 1. kolo | vs. Anil Yuksel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Sharobiddin Abzalov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 kvalifik. | vs. Ivan Yatsuk | 4-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Russia F3 - tvrdý | ||||
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Dmitry Mnushkin | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Gustavs Lukstins - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
19.06.20 1. kolo | vs. Marcis Garuts | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Slavic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Latvia F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lithuania F1 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Roberts Grinvalds | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Estonia F1 - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Rudolfs Mednis | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F3 - antuka | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.18 1. kolo kval. | vs. Bastien Denis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
10.02.18 1. kolo kval. | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.18 2. kolo kval. | vs. Muhammet Haylaz | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Estonia F4 - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Riccardo Maiga | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Estonia F2 - koberec | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Pavel Filin | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F33 - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Nicolas Uryson | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Poland F3 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Edward Hubner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F18 - tvrdý | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Gilad Tamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.16 kvalifik. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.16 2. kolo kval. | vs. Pavel Mirobyan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F17 - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Belgium F2 - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Olaf De Weerdt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Belgium F1 - antuka | ||||
02.06.14 1. kolo kval. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Switzerland F2 - koberec | ||||
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Elmar Ejupovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F1 - koberec | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Edoardo Tessaro | 6-2, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Niccolo Apostolico | 6-3, 7-5 | detail zápasu |