ZÁPAS
23.07.19 | kvalifik. | Paulo Fernandes | Diogo Marques | 6-1, 6-75, 10-8 | M25 Porto | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Paulo Fernandes | Diogo Marques | |
1. podání % | 49/78 (63%) | 44/67 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/49 (67%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/29 (55%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/67 (46%) | 29/78 (37%) |
Vyhrané body celkem | 80/145 (55%) | 65/145 (45%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Diogo Marques | |
0-0, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Paulo Fernandes | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Diogo Marques | |
0-0 | ||
4-0 | Diogo Marques | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Paulo Fernandes | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Diogo Marques | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Paulo Fernandes | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Diogo Marques | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Paulo Fernandes | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Diogo Marques | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Paulo Fernandes | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Diogo Marques | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Paulo Fernandes | 4-2 | |
0-0, 15-15 | ||
4-3 | Diogo Marques | |
0-0, 30-0, 40-30[BP] | ||
Paulo Fernandes | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Diogo Marques | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Paulo Fernandes | 5-5 | |
0-0, 0-15 | ||
5-6 | Diogo Marques | |
0-0 | ||
Paulo Fernandes | 6-6 | |
0-0, 1-1, 3-2, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
3 | ||
0-0 | Diogo Marques | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-3, 4-3, 6-4, 8-7 | ||
10-8 |
Portugalsko
08.04.99, 24 Let
08.04.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Portugalsko
08.08.99, 24 Let
08.08.99, 24 Let
Paulo Fernandes vs. Diogo Marques - Vzájemné zápasy
23.07.19 | kvalifik. | Paulo Fernandes | Diogo Marques | 6-1, 6-75, 10-8 | detail zápasu | M25 Porto | tvrdý |
Paulo Fernandes form & Diogo Marques form
Paulo Fernandes - poslední zápasy
M25 Vale - tvrdý | ||||
26.10.20 2. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Hugo Maia | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Castelo - tvrdý | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
07.07.20 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Hugo Maia | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Miguel Damas | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Lisandru Rodriguez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Lisandru Rodriguez | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Aziz Kijametovic | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 7-5, 6-75, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 4-6, 0-1, - Paulo Fernandes - skreč | detail zápasu | |
01.10.19 kvalifik. | vs. Tomas Pinho | 2-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikolaj Talimaa | 4-6, 7-5, 10-0 | detail zápasu | |
M25+H Oliveira - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Ricardo Brancal | - | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Elyas Abdulnabi | - | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Terence Das | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Hamad Abdulaal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Martin Beran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Diogo Marques | 6-1, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Diogo Marques - poslední zápasy
M25 Loule - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mason Dace | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Francisco Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Martim Simoes | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
05.03.24 2. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 7-64, 2-10 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Siim Troost | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Peter Buldorini | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Pedro Araujo | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Lacides | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Tavira - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Simon Freund | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Philippe Renard | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Dali Blanch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Rodrigo Deleu | 6-4, 6-4 | detail zápasu |